Rıhtım Kamarası

Ooo o zaman meydanlar bana kaldı :sweat_smile:

1 Beğeni

Anket sonuçlarını nerede görebilirim?

Yapalım :hugs: fazlasıyla çekişmeli bir anket olur :slightly_smiling_face:

Şuradan inceleyebilirsiniz;

@isos81

3 Beğeni

Gördüm şimdi, teşekkür ederim.

2 Beğeni

Şimdi düşündüm de kitapların hepsini okumamış büyük bir kitle var. (Ben dahil) Böyle bir anket ne kadar sağlıklı olur acaba?

3 Beğeni

Bu olmazsa başka bir serinin kitap kapaklarını da yapabilirsiniz aslında. Mesela Karanlık Kitaplık?

1 Beğeni

5 kitap dışında kalanları okudum ben, ( Dune hariç, Kabalcıdan okudum/okuyorum) :slight_smile:

Bu durumda çoklu anket seçeneği ile hangi kitapların okunduğunu oylayalım. Bakalım KR Forum üyeleri BKK’den en çok hangi kitapları okumuş.

@Ufuk 'da HAY klasikler için en iyi kapak anketi yapmayı düşünüyormuş.

3 Beğeni

@mephisto O zaman önce Karanlık Kitaplık için bir anket yapalım. :slight_smile: Daha sonra da Alper Bey sizin dediğiniz gibi çoğunluğu oluşturan 15 kitaplık bir en iyi ithaki bkk romanı anketi yapabiliriz.

2 Beğeni

:joy: Güzeldi :+1:

HAY ile Ephesus’un insanlı kapakları arasında kaldım. Sence hangisini yapmalıyım :smile:

@Ozgur Aynen :slight_smile: Bak mesela ‘‘direk’’ yazdım ama hala insanım. Hatta etiketleyelim nasıl olsa yok :slight_smile: @Agape

2 Beğeni

Ben oyumu HAY’dan yana kullanıyorum.

1 Beğeni

O yeni açılan haberler ne öyle? Site buglanmış. :slight_smile:

1 Beğeni

Sabah siteye girince ben:

1 Beğeni

Görüyorum ama zerre halim, gücüm, keyfim, moralim vs. yok. Kurbağları saldım çayıra…

4 Beğeni

YKY Kitap- lık dergisinin Mayıs - Haziran sayısını PDF olarak erişime açık yayınlamış.

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/dosyalar/2020/05/kitap_lik-209_mayis_haziran-2020.pdf

3 Beğeni

İlknokta’da Kan yemini tükenmiş olarak gözükürken Hepsiburada’da ithaki yayınlarından satışta gözüküyor, ilk nokta stoğu güncellenir mi? Hepsiburada da indirim oranı 0 ken tükenme riski olduğu için almak mantıklı mı?

İlknokta’da tükendiyse muhtemelen hepsiburada’daki ilan da güncellenmemiş bir ilandır, kitabı alsanız dahi gönderilmez muhtemelen çünkü satıcı ithakiyayıngrubu görünüyor.

Ayrıca mail atıp sorabilirsiniz tabii :slight_smile:

Teşekkürler mail yoluyla iletişim kurmayı deneyecegim.

Satıcı hepsiburada değilse, satıcının kendi dükkanında olabilir ürün.

Merak ettiğim bir şey var. Çizgi roman okuyan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Normal şartlarda Hasan Ali Yücel klasiklerinden bir kitaptan saatte 83-90 sayfa arası okuyorum. Boyut değişince sayfa sayısı da değişiyor elbette, ancak çizgi romanlar çok daha hızlı tükeniyor. Daha önce çok fazla çizgi roman okumadım. One piece ve Siyah Orkide okuduğum eserler ve Sandman’e başladım.İlk üç kitabı kitap başı ortalama 60 ile 80 dakika arasında bitirdiğimden içimde bir tereddüt var. Yanlış mı okuyorum yoksa bu hız normal mi? Okurken özellikle dikkat etmem gereken noktalar var mı ve çizgi romanı eksik okumak mümkün mü? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Çizgi romanı kitap gibi okumak yanlış bence. Vaiz serisinin 1 cildini 2-3 gün arası bitiriyorum. Çizimlerde kaybolmak lazım tabii herkes farklı farklı okuyabilir. Zevk alıyorsanız bozmayın, eğer ki bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız sindire sindire okumayı deneyin.

3 Beğeni