Rıhtım Kamarası

Teşekkürler :smile: normal örgüyü daha çok seviyor. Ticarete dökmekle uğraşmaz sanırım.

1 Beğeni

Yıllar sonra sonunda Snyder Cut geliyor. Ne düşünüyorsunuz? Heyecan var mı? :smiley: Darkseid gibi bir villian’ı göreceğimiz için ben çok heyecanlıyım.

3 Beğeni

Vay be ikna edebildiler mi sonunda.

1 Beğeni

Ettiler be ettiler :smiley: “Only On HBOMAX” beyaz perdede görsek çok daha iyi olurdu ama :smiley:

2 Beğeni

Ben de tam onu soracaktım sinemalara mı gelecek diye ama şikayet etmeyeyim şimdi hiç olmazsa izleyebileceğiz. İzledikten sonra Whedon ile kıyaslama çok geyik götürür.

Seneye çok geç olmuş ama keşke bu yıl çıksaymış.

1 Beğeni

O kadar bekledik, sıkıntı yok :smiley:

DC seven arkadaşların gözü aydın.

2 Beğeni

Uzunluğunun 4-5 saat olacağı, bu yüzden de part part yayınlanacağı söyleniyor.

Ne varsa salsınlar zaten.

1 Beğeni

4 saatten fazla olabileceği ve 6 parça halinde yayınlanacağı söylenmiş galiba. Duyuru videosunu da ekleyeyim.

2 Beğeni

Bence malzeme ortada. Aynı b*kun laciverti olacak. Yine de bir kaç aydır iyi viral döndürdülerbence. HBO iyi yatırım yapmış.

1 Beğeni

Ben eminim ki 2017’deki rezaletten çok daha iyi bir film izleyeceğiz. Söylenenlere bakılırsa biz hiçbir şey görmemişiz. Umutluyum.

1 Beğeni

Olabilir ama bence orijinal film 4 puansa bu film 5 olacak en fazla. IMDB ve bir çok incelemelerde de film ne kadar kötü olursa olsun övülecekmiş gibi geliyor. Ben beklentimi düşük tutayım da film güzel olursa yanıma kar kalsın.

1 Beğeni

Öğrenci arkadaşlar edu.tr uzantılı e-posta hesabınız varsa MUBİ sizin için ücretsizmiş.

https://mubi.com/tr/filmstudent

4 Beğeni

Bu arada MUBI bugün itibarıyla bütün kütüphanesini abonelerine ücretsiz hale getirdi. Yani daha önce sadece 30 filmlik bir seçki sunarken artık yüzlerce şahane filmden oluşan bir arşiv sunuyor. Eğer amacınız iyi filmler izlemekse, şu an internette bulabileceğiniz en iyi ücretli abonelik hizmeti MUBİ bence.

2 Beğeni

Yüksek lisans e-postasını kullanayım dedim ama mezuniyet tarihi soruyor.

31 Mayısta terhis oluyorum, belki artı 1,2 gün uzayabilir :grimacing: İmla hataları ve anlatım bozukluklarına hazır mıyız ? @Agape @Ufuk @alper

9 Beğeni

Hazırlıkları yaptım, ayrılmış olan “de” ve “da” ları bu kadar küslük yeter, ayrı gayrı mı var, biraz da bir arada durun dedim ve yanaşık düzen hizaya getirdim.

6 Beğeni

Hadi iyisin forumun düzeltici, son yokedici denetmeni çok aktif değil, artık ‘‘direk’’ ler havada uçuşur :smile:

2 Beğeni

Eyy Kayıp Rıhtım Sakinleri

Geçenlerde en iyi kapak görseli anketi yapmıştık Bilimkurgu Klasikleri için. Bu sefer de Seri içindeki en iyi roman anketi mi yapsak acaba? Ne dersiniz?

10 Beğeni