Rıhtım Kamarası

8 Beğeni

İşte görüyorsunuz dostlar kanıt. Siz buralarda yemeyip içmeyip, binbir zorlukla bir şeyler yazıp çizerken, arka planda adminler krallar gibi takılıp, kızarmış tavuktan bir but parçası koparıp yanında da şaraplarından bir yudum alırken “hahaha şu standart üyeye bak hahaha” diyip eğleniyorlar. Sayın @mit ise bu duruma dayanamayıp halkının arasına katılmış.

Eyyorlamam bu kadar… :sweat_smile:

10 Beğeni

Adminler temsili

5 Beğeni

Başınız sağolsun :anguished:

2 Beğeni

Başınız sağ olsun. @Anita

2 Beğeni

İlk mesajları okuyunca bi 5 dk kadar daha aşağı inemedim, boş boş baktım telefona :roll_eyes:
Hızlıca inip rahatlamak lazımmış :sweat_smile:

2 Beğeni

Adminlerin sigorta primini yatırmamış site yönetimi diye duydum ama bilemiyorum. Bundan dolayı bırakmış olabilir.

3 Beğeni

Başınız sağ olsun. @Anita

3 Beğeni

Hazır @mit gitmişken arkasından atıp tutmamak olmaz.

Kovid-19’dan zorla ÜCRETSİZ izine çıkartıldım yönetim tarafından. Burası karışacak! :buyucu:

Bu vesileyle toplu “Kurbağa” grevine giderek önce @alper olmak üzere kurbağalaştırmaya başlayacak ve daha sonra tüm forumu yeşile boyayacağım desem de siz çok da şey yapmayın.

“YEŞİLİ SEV, KURBAĞAYI KORU!” :frog:

15 Beğeni

Başınız sağ olsun. :pray:

3 Beğeni

Tüm haklarımı @Ufuk 'a devrediyorum.

7 Beğeni

Bildirim almasam da arkamdan atıp tutulunca evrilen kuyruğum sızlıyor :slight_smile:

Ben de uzun süreli yoğunluğumdan çıktım artık, foruma döndüm. Hazır sen de dönmüşken kutlayalım bunu @Agape, tabağımda kısık ateşte pişirilmiş bir Alper görmek isterim :slight_smile:

9 Beğeni

Kurbağanın bacağı yeniliyor galiba sadece, en azında fantastik kitaplarda bal ile kurbağa bacağı yiyorlar. :slight_smile:

Bu arada Geralt’ın Kurbağa Prensi avladığı gibi avlanınca büyü bozuluyormuş ama benden söylemesi kurbağalar için hiç bir zaman hayırlı bir son yok.

7 Beğeni

Eğer maddelerin hepsi bu türde olacaksa, ben bundan sonraki hayatıma kurbağa olarak devam edeceğim. :frog:

4 Beğeni

Izgara Alper yapalım sana. Ankara’ya gidiyorum diye evi terk etti. :expressionless:

@Rena Kurbağa olmak ya da olmamak, bütün mesele bu. :joy:

@Torcheim Böyle bir ortam var da beni çağırmıyorlarsa o zaman işin rengi değişir.

@isos81 Video harika!

7 Beğeni

Ben de bundan sonra hayatıma kurbağa olarak davam edeceğim. :frog:

2 Beğeni

Ne kadar kurbağasever bir forumuz. :frog:

6 Beğeni

Tabii ki, zaten aksini iddia eden :frog:
Vraklamak ya da vraklamamak. :joy:

4 Beğeni

@Rena ben kendime uygun resim bile buldum :grin:
Adsız

Darth Sidious kurbağaya benzemiyor mu? :smile:

3 Beğeni

Hamlet alıntısı. Vay canına artık fark ediyorum. :joy: Diğer kitapları da okusam iyi olacak.

@mit Gitmediğini duymak sevindirdi. Daha yeterince uğraşmamış hissediyorum kendimi. :grin:

3 Beğeni