Rıhtım Kamarası

Sanderson okuyacağım yemin ediyorum.
Affettiniz @Agape ?

1 Beğeni

Şurada efendi efendi isyan başlatacaktım. Bir kişi bile bulamadım. Dizi izliyorum o zaman ben :neutral_face:

3 Beğeni

Olmaz. Sen de Diskdünya oku. :smiley:

@MelihAntepli Halı sahaya maça gitti. Mesafe kurallarını önemseyerek maç yapacaklarmış.

4 Beğeni

Tam zamanını bulmuş. Foruma girerken maske taktıracağım o zaman :joy:

3 Beğeni

Okuyacağıma yemin ediyorum.
Affettiniz mi @Agape? :pleading_face:

Moderatör arkadaşın espri anlayışı baya ilginçmiş :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Tamam, affettim. Diskdünya’ya bir okuyucu daha kazandırmış olmanın verdiği gurur. :buyucu:

@zenda Öyledir.

5 Beğeni

Okuyacağım. :blush: Yemin ettim.

3 Beğeni

Forum cadısı @agape çalışıyor yine. :smiling_imp:
Cipsimi çekirdeğimi alayım da izleyeyim olanları. Hahaha! :joy:
Netflix’ten daha iyi vallaha. Hem bizden, hem bedava hem de komik. :smile::blush::grinning:

5 Beğeni

1 saatlik spor aktivitem vardı. O yüzden ilgilenemedim. Baş denetmeni zor ikna ettim. En kısa sürede büyüyü bozacak. Öyle anlaştık.

Halı saha işi de tedbirli oluyor. İki takım da bilinçli insanlarla dolu. Herhangi biri en ufak şeyde maça gelmiyor. 2 hafta önce 2 kişi virüse yakalanmıştı. Maçlara gelmiyorlar mesela.

4 Beğeni

Tam isyan edeceğim, zamanını bulmuşsun maça gitmenin. Bundan böyle foruma girerken maskeni tak :joy: Maçı kazandınız mı bari? :smirk:

1 Beğeni

16 haftadır bizi yeniyorlar. :smiley: :smiley: Bana maskeli bir kurbağa resmi lazım artık. @Agape

2 Beğeni

Normal resmine dönersin diye Asimov’a da lazım maske :smiley:

2 Beğeni

En hızlı ve en uzağa zıplayanlar profillerini değişebilir. Bir de Diskdünya okumaya söz verenler.

4 Beğeni

Ben değiştim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ya ben? :smiley: Ben de söz verdim.

3 Beğeni

O fotoğrafı atmak sözüyle olur. Tam tamına 13 gün 10 saat 3 dakikan var. Atamazsan…

5 Beğeni

Duydun gong sesini koş :smiley:

3 Beğeni

Hangi fotoğraf? :smiley:

1 Beğeni

O biliyor… :buyucu:

1 Beğeni