Rıhtım Kamarası

Oy kullananları da uyarmıştın, dinlemediler… :grin:

Parmaklarını değiştiriyorum, perdeli yapıyorum yine yazamıyorsun. :sweat_smile:

1 Beğeni

Diskdünya’nın ilk 7 kitabını alana kadar cezalıyım. :smiley: Sonsuza kadar kurbağa kalma ihtimalim de var ayrıca. 10 günde alamazsam geçmiş olsun bana.

@Ozgur sizi dinlesem bile bir şey değişmiyordu. :joy: Cadı cezayı çoktan vermişti.

2 Beğeni

Forumda övgü dolu yorumları göre göre Diskdünya’ya ben de başlayacağım galiba.

Ceza bitmiş gözünüz aydın. :grinning:

2 Beğeni

İlk kitabı beğendim. Diğer kitaplar neyi gösterecek bilemiyorum ama hayal kırıklığına uğramayacağımı hissediyorum.

Evet ceza sonunda bitti. Artık eskisi gibi devam edebiliriz.

2 Beğeni

Şirkette 4 kişi covid pozitif çıkınca, apar topar herkesi teste yolladılar. Neyse ki ben dahil herkes negatif çıktık. Üstelik benim pozitif bir arkadaşla temasım da vardı.

Hasta olanları aradım, sesleri çok kötü geliyordu. Bu hastalığa yakalanana kadar sanırım herkes grip gibi bir şey olacak diye düşünüyor ama kişiye göre değişmekle birlikte çok problemli bir süreç olma ihtimali hiç de az değil. O yüzden mümkün olduğunca izole kalmaya çalışıp, maksimum özen göstermek bir süre daha en iyi yöntem gibi görünüyor.

16 Beğeni

Çok geçmiş olsun, aman dikkat edin kendinize.

2 Beğeni

Geçmiş olsun, malesef sıkıntılı bir durum. Hastalık çok ciddi de seyredebiliyor, hafif de. Son dönemde genç hastalarda çok şiddetli geçiyor (ki malesef gençlerimiz hala bana bir şey olmaz kafasında). Hastalık zayıf gibi bir algı olsa da, zatüre oranı oldukça yüksek şu sıralar. Hastalığın inkübasyon süresi de olduğu için (2 gün ila 7 en sık olan) test negatif de olsa dikkatli olmak lazım. Kendinizi mutlaka izole edin ve ateş, öksürük, baş ve eklem ağrısı, nefes darlığı, ağız tadında değişiklik, ishal gibi şikayetler olursa mutlaka hastaneye başvurun.

7 Beğeni

Belirttiğiniz gibi önlemlerinizi sürdürün ama hemen “Ne olacak? Olursa ne olur?” endişelerine kapılmayın. Hem, pozitif olan arkadaşınızın temasınızdan önce mi sonra mı hastalığı kaptığı belirsizliği de var. Yani, morallerin düşmesine izin vermeyin.

3 Beğeni

2.35’de başlayan müziğin uzun versiyonu hakkında bilgisi olan var mı? " HunterxHunter 2011 sountrack " da olanlara baktım ama ya yok ya da ben bulamadım.

1 Beğeni

OST içindekilere baktın mı ?Hunter X Hunter (2011) - All OST - YouTube

Epey fazla var ama girişinden çıkar bence :sweat_smile:
Shazam’dan da SoundHound’dan da baktım. Ama yok.

1 Beğeni

@SJack bile normale dönmüş. Ben neden hâlâ kurbağayım? @Agape :roll_eyes:

Genel af çıktı. Siz de eski halinize dönebilirsiniz. :slight_smile:

1 Beğeni

@isos81 geçmiş olsun hocam.

Geçmiş olsun @isos81.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun :pray: @isos81

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Umarım bir sıkıntı yaşamadan atlatırsınız bizim iş yerinden de bir çalışanın ailesinde çıktı, çalışana test yapıldı sonuç bekliyoruz. Pozitif çıkarsa biz de karantinaya gireceğiz. Artık her adım başı hastalık olacak gibi geliyor bana

2 Beğeni

Trafikte bir anlık dalgınlık kurbanı oldum, araba yol kenarına uçtu. Ufak bir maddi hasarla atlattım, herhangi bir sorunum olmadı. Bu vesileyle araç içerisinde serbest cisim bulundurmanın sakıncası ve emniyet kemerinin önemine dikkatinizi çekmek isterim. Malesef serbest cisim dikkatimi dağıttı, emniyet kemeri takılı olduğu için de burnum dahi kanamadı.

14 Beğeni

Çok geçmiş olsun :pray:
Emniyet kemeri dediğiniz gibi çok önemli.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun.Emniyet kemeri hayat kurtarır.

1 Beğeni