Rıhtım Kamarası

O iş kendi ahlaki prensiplerine ve vicdanlarına kalmış durumda. Otokontrol. Ama hangi temellerden beslenen bir otokontrol? İşte mesele bu. :man_shrugging:

1 Beğeni

Kitap okurken verdiğim bir uyuklama molasındayken bu arkadaş gelip kitabımı kemirmiş, bir de üstüne minik bir hediye bırakmış… Hediyeyi bulabilecek misiniz acaba? :joy:

11 Beğeni

Neyse ki çok iyi bir yere bırakarak hediyenizi kamufle edememiş. Yoksa sıkıntı olurdu. :joy: Yokyer’in E ve R harflerinin üst arasında.

1 Beğeni

İlk olmazdı, o sıkıntıları da az yaşamadık. :joy: Alışıyor insan. :slightly_smiling_face:
Ama bugünü ucuz atlatmış olduk, hanımefendi suratımı da münasip görebilirdi. :sweat_smile:

1 Beğeni

Seni farelerden kurtarmak istemiş. Beceremeyince de bu işin içine s… istemiş. :joy:

4 Beğeni

Çok güzel bir yorum oldu bu. :sweat_smile:
Gerçekten böyle olmuş olabilir. :joy: :joy:

1 Beğeni

Bu tatlılığın seni kurtarmayacak bakışı atmalısın. Yoksa bütün kitaplarını yer bu tatlış. :smiling_face_with_three_hearts:

Katıl butonu reklamları kaldıracaksa ben varım o işe :rofl: Hem foruma katkımız da olurdu

Yok katıl butonu, sen bana katılacaksın ben de üyelere özel artık yayın mı yaparım soyunur muyum sanat için bilemiyorum :smile:

2 Beğeni

Biraz fazla yaramazdır kendileri, ben kitap okurken de sürekli dadanır. Kızıp uzaklaştırıyorum bazen ama dinlediği mi var, hemen şirinlik yapıp geri geliyor. Zaten ben daha engel olamadan minik bir parçayı kopartmayı başarır hep.
Geçen de raftan aldığım kalın kitabın bıraktığı boşluğa girip ordaki kitapların kapaklarını kemirmiş. Nereden akıl ettiyse oraya girmeyi… :roll_eyes:
En zararsız yaptığı şey sayfaları yalamak, onda da sayfayı çevirirken bana kızıyor, sonra tekrar yeni sayfayı yalamaya başlıyor. :joy:

5 Beğeni

Dün de benim kedilerden birisi bir ısırık atıp, kitabın kapağında delik açtı :grinning:

1 Beğeni

Onun verdiği hasar daha fena olur, kaptı mı kaçışı yok. :grimacing:
Bizimkinin gagası minicik, birkaç dakika durmadan kemirmesi lazım aşırı zarar vermesi için. :joy:

1 Beğeni

Bilgisayar konusunda bilgili olan var mı acaba? 32 bitten 64 bit yükseltme ve windows değiştirme gibi bazı şeyler yapmayı düşünüyorum ama daha önce yapmadım. İnternet üzerinden baktım ama bilen birisine bazı şeyleri sormak ve teyit ettirmek istiyordum. Varsa özelden ulaşabilirse sevinirim.

Kimin kimi takip ettiğini görmek mümkünmü? :sweat_smile:

Merak ettiğin kişilerin profil resmine tıkla “Sosyal” sekmesinde görebilirsin diye düşünüyorum. Denetmenler ve üyeler arasında fark var mı bilmiyorum ama gizli profil değilse görmen lazım.

1 Beğeni

Evet oldu. Teşekkürler.

Galiba yok. :sweat_smile:

1 Beğeni

Beni alıntılayan birinin mesajı başkası tarafından bepenildiği zaman bildirim geliyor. Size oldu mu hiç?

Evet, bildirimlerle ilgili sıkıntılar var. Aynı bildirimler tekrar tekrar geliyor, bazı bildirimler geç geliyor vs…

1 Beğeni

Evet aynı bildirimler tekrar tekrar geliyor.

Türkçe’nin yemek sepeti lehçesi. :slight_smile:

13 Beğeni