Rıhtım Kamarası

Pc Net’in şöyle bir sayısı varmış. Şimdi migrosta denk geldi bana. Oldukça güzel görünüyor. Meraklısı için gayet güzel bir derleme olmuş.

Fiyatı 20 lira.

5 Beğeni

VPN kullanmasına kullanıyorum ama Amerika’ya bağlımıyım bilemem.
Eğer tüm dünyaya açılmak gibi bir durum varsa bile Azerbaycan en son açılacağı ülkelerdendir.

2 Beğeni

sıralama bitmiş :sweat_smile: @Ozgur

21 Beğeni

Foruma girmeyeli çok olmuş.

2 Beğeni

Özgür forum elemanlarını teker teker elden geçiriyor sanırım :slight_smile:

7 Beğeni

Özgür Hocam forum içinde kendine bir “DOST” Lobisi kuruyor bence. Bu oyuna gelmeyelim :wink:

6 Beğeni

Dost lobisin körpe katılımcılarıyız. Durmak yok yola devam :grimacing:

@isos81 varsa şekliniz, sizi de bekleriz :vulcan_salute:t2:

4 Beğeni

Valla iyice Pensilvanya’ya bağladın @Ozgur sen. Neyse ilk biat her zaman önemlidir :smiley:

4 Beğeni

Düşünsenize forumu keşfedip üye olduğunu :joy:

1 Beğeni

Üye de olabilir tartışırız gelsin, hoş gelir sefa gelir. Neler hissetti öğreniriz. Kimden bahsettiğinizi anlamadım ama olsun :rofl::rofl:

@BiblofilYouTube biz notumuzu aldık :vulcan_salute:t2:

1 Beğeni

Tabii tabii, orası öyle :sweat_smile:

Dergi çevirisi teklifi aldım, @Ozgur korkusuna kabul edemedim :face_with_hand_over_mouth:

4 Beğeni

Bir tane çevirmen kopyasına sessiz kalma hakkımı kullanırım :grimacing:

2 Beğeni

N’olucaktı ya, en fazla Google Translate’den çevirecektiniz :joy:

Bunu gidip başka çevirmenlere söyleyeceğim. Basitçe @Ozgur krizini çözmeleri lazım zira. Adam Sherlock Holmes gibi sıralıyor çince latince ecişbücüşçe(sevin okyay selam olsun)

4 Beğeni

Yoo dostum yoo o riski alamam :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Merak ettiğim bir şey var arkadaşlar, aydınlatan olursa sevinirim. Yabancı dilden çevrilen kitapların bir kısmında, orjinal dilinde ilk yayınlanma tarihi yazmıyor neden acaba?

Johnny Depp’in davası sonuçlandıktan sonra Fantastik Canavarlar filminden çıkarılmış. Grindelwald’ı kim oynayacak acaba yeni filmde.

Bir seri daha çöpe gitti o zaman. İlk filmle iyi başlamışlardı ama hikaye gidişatı, oyuncu değişikliği falan toparlayabilecekler mi bakalım.

3 Beğeni

Bu Haftanın Öyküsü

Beyaz Bir Gemi - Sabahattin Ali

PDF- EPUB- MOBİ olarak indirilebilir.

https://dogankitap.com.tr/haftanin-oykusu/1570743328

3 Beğeni