Rıhtım Kamarası

AA, şu anki ben. İtalyanca okuyorum bir de Hazırlık göya.

Ekşide gündemlerde konu açılmış. 26 Kasım Entresan Rüyalar Görenler mi öyle bir şeydi. Sonrada sizin yazınızı gördüm :laughing: Bende gördüm gibi sanki rüya ama hatıramıyorum :smiley:

2 Beğeni

Ben de gelecek sene mezun olacağım. Bakalım ileride ben de böyle yâd edebilir miyim? :roll_eyes: Şimdilik bitse de gitsek derdindeyim. Mumla aramam inşallah :grin:

@MelihAntepli günle alakası yok ya. Ben hep garip rüyalar görürüm. Ama bilemedim şimdi. :))

1 Beğeni

3 adet gönderi şu konuya taşındı: Türkiye’nin En Popüler Dijital Yayın Servisi Açıklandı: Cevap Netflix Değil

Pazartesi vizem var ve bugünlerde çalışmaktansa pazar gecesi sabahlamayı planlıyorduk biz de :smiley:

Sismik kıçım beni yanıltmıyorsa az önce Maraş’ta sallandık sanki gibi.

3 Beğeni

Malatya’da 4.9 deprem olmuş. Yanılmamış olabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Aynen doğru hissetmişim. Çok kısa sürdü ama o adrenalin yok mu :slight_smile:

1 Beğeni

10 ay kadar önceki İstanbul depreminde okulda aradaydım.Herkes korkudan bağırırken bir arkadaşım elinde tostla sınıfa ne güzel sallanıyoruz,adrenalin uhuu diye gelip bizimle dalga geçmişti korku içinde olduğumuz için.

3 Beğeni

29 Kasım’da göktaşı düşme olasılığı varmış. Bilmem kaçıncı göktaşı ama bir türlü düşemedi :joy:

4 Beğeni

Sayamadığımız kaçıncı göktaşı bu. Bir türlü anlayamadılar Dünya’ya düşüp bir şey yapamayacaklarını.

2 Beğeni

Bir türlü isabet ettiremiyorlar. Yardım mı etsek? Sağ yap sağ yap, topla topla topla, tamam kal öyle :joy:

8 Beğeni

8 adet gönderi şu konuya taşındı: Kitaplar Hakkında Danışma Başlığı: Şu Kitabı Okudunuz mu?

Yayınevleri Vs Dolar gibi de düşünebiliriz.

24 Beğeni

Mahmut Şevket Paşa ile ilgili kitap önerecek olan var mı?

Şunun ne demek olduğunu bilen var mı? Hem aldı siparişi hem de böyle sorun veriyor. Bu konuya uygun bir başlık da bulamadım.

Aşağıya bakın kısmında ne diyor peki?

Ödeme yönteminizi güncelleyin diyor.

Hmm. Hiç denk gelmedim açıkçası.

İptal edip tekrar söyledim, düzeldi.

1 Beğeni