Rıhtım Kamarası

Düzelmesini bekleyeceğim o zaman. Teşekkürler.

@Stardust Geçmiş olsun gözün aydın :smiley: daha çok kaybedersin uç kısımlarını ben baya yaşamıştım o durumu :rofl:temizliğine dikkat et hiçbir sorun yaşamazsın ilk zamanlar çıkarıp takarken hafif bir acı olabilir yada daha önce dediğim gibi kıyafet çıkarırken takılabilir endişelenecek bir durum yok :wink:

1 Beğeni

Ne gereği var biraz da olsa para vermesine. Necip milletimiz yine alıyor bu biletleri. Böyle millete en iyisini yapıyorlar!

2 Beğeni

Çok teşekkür ederiim.

Neyse ki dün yedek bir tane daha aldım. Tekrar düşerse hazırlıklıyım bu sefer. :sweat_smile:

Temizliğini annem yapacakmış dün yaşadığım olaydan sonra ben yapacağım sen elini sürmeyeceksin dedi :joy::joy:. Kıyafet çıkarıp giyinme konusunda piercing olduğunu unutmadığım sürece sorun olmaz sanırım.:sweat_smile:

1 Beğeni

@Stardust Konuyu çok uzatmadan son bir şey daha, olur da bir süre takmaktan vazgeçersin ya da çıkarmak zorunda kalırsan delik biraz kapanmış olur. Tekrar takmak istediğinde o bölgeye krem sür, baticon da olabilir. 5-10 dk kremle yumuşat. Kolay olur takman.

1 Beğeni

Tavsiyeler için çok teşekkür ederiimm. :blush:

1 Beğeni

Gece gece spiderman üçlemesini tekrar izleme fikri? ÇIK AKLIMDAN ÇIK.

3 Beğeni

Sırf şu sahne için izlenir.

unnamed

8 Beğeni

Benim en sevdiğim ilk 3 filmi. Diğer filmlerini zerre sevmedim. Fox Kids vardı eskiden orada çizgi filmi olurdu. Onu izlerdim okuldan geldikten sonra :smiley:

2 Beğeni

Nedense bu ilk üçleme ile ilgili detayları hep unutuyorum. Geçen sene yine izlemiştim oysa ki. -Gerçi yazarken tek tek aklıma geldi ama ne kadar izlense de tadı gitmiyor tabii ki.-

@MelihAntepli Benim çıktığından beri favorim Andrew oldu. Tom ilk çıktığında ona da kaymıştım biraz ama Andrew’in örümcek adamına gerçekten bayılıyorum.

2 Beğeni

Benim favorim Tobey Maguire’nin oynadıkları :smiley: Belki filmde ilk onu gördüğüm içindir bilmiyorum ama onun oynamadıklarını sevemedim.

3 Beğeni

Tobey’in 2. filmi süper kahraman filmleri arasında yeri ayrı ama “mahallenizin dostu Örümcek Adam” hissini Andrew’in rolü veriyordu. Yine de senaryo olarak spiderman dünyasının karamsarlığını ilk üçleme daha iyi verebildi bana göre. Tom Holland’ı keşke Iron Man’e duygusal olarak bu kadar bağlamasalardı.

2 Beğeni

Ne aklıma geldi gece gece. Türkiye’de Örümcek Adam olduğunuzu düşünsenize. 3 - 4 katlı apartmanlar arasında ağ ata ata gitmeye çalışırken bir taraftan arabaların çarpmasından kaçmaya çalışıyorsunuz :joy:

1 Beğeni

O neydi gııı diyen ablalar?

1 Beğeni

Buna katılıyorum ve ilk üçlemeyi bu kadar güzel yapan en büyük etken bu bence. Basit bir örnek olarak az önce ilk filmin ilk sahnelerinden Harry’i gördüm ve direkt üçüncü filmin sonu aklıma geldi. Sonrası zaten kalbim çıt gözyaşım pıt oldu.

2 Beğeni
  1. Gün birisi camdan bizi gözetliyor vesilesiyle vuruverirdi. Konu Adana olursa 1 saat çok bile.
2 Beğeni

O da onun problemi. :joy:

2 Beğeni

Gerçi benim gibi eskilerden olunca söz dönüp dolaşıp gönlümüzün birincisine geliyor.

4 Beğeni

Ah ya, küçükken kardeşimle her çıktığında sıkılmadan izlerdik. Açılışını da ben hâlâ ara ara açar izlerim; öyle yer etmiş ki unutamıyor insan. Öyleyse çocukluğunda Fox Kids ve Jetix’ten vazgeçemeyen eskilere selamlar :slight_smile:

3 Beğeni

İlkokul zamanlarım canlandı. X-Men vardı yine Fox Kids’te bu ikisi favorimdi. X-Men jeneriği de güzeldir.