Rıhtım Kamarası

Kötü cadı şansı işte. :smirk: İyi cadı olsaydın 1 milyon olmuştu o para. :slight_smile:

Evet piyangoyla ilgili bir gönderme vardı. :slight_smile:

1 Beğeni

PKD’nin Uzay Piyangosu da güzel bir sistem eleştirisiydi. Gelecek için tabii.

1 Beğeni

Bundan sonra adımlarını dikkatli at @SJack, bu bir savaş ilanıdır zira.

6 Beğeni

Foruma yeni gelen güncellemelerden birisi bu. Hesabıma yeni bir algoritma yükledim; ifade öncesi nokta yoksa otomatik koyuyor. Şimdilik gözüne kestirdikleriyle ilgileniyor. Zamanla tüm forumu kapsayacaktır.

2 Beğeni

Okuma listemde ancak okuyamadım henüz. Kumar ilgili olan kitap o değil, değil mi? (Zarlar vesaire)

Uzay Piyangosu daha çok şans ile alakalı bir kitaptı yanlış hatırlamıyorsam. Belli tarihlerde tüm gezegeni kapsayacak bir seçim olur. Bu seçimde gezegeni yönetecek olan kişi zengin de olabilir dilenci de olabilir, farketmiyordu.

1 Beğeni

Evet, evet, hatırladım az çok şimdi. :slight_smile:

1 Beğeni

Halime şükredeyim o zaman ben. Bana da yapıyor ama bu kadar değil. :joy:

Geldim geldim. :grin:

Adsız

Not: Kesin birazdan @SJack emojileri nokta ile ayıracak. Demedi demeyin. :smiley:

1 Beğeni

Gerçek olmayan parayı bile vermiyor. Gerçeğini mi verecek diyorsunuz kısaca? :joy:

1 Beğeni

Hayır, madem insanlar milli piyango oynasın istiyorsun ve böyle bir sistem yapmışsın o zaman bari biraz kazandır ki insanın aklı çelinsin. Bu oyunları gerçek parayla da oynayabiliyorsun. Bu nasıl oluyor, anlamadım. Kumar yasak ama piyango oyunu serbest?

1 Beğeni

Bizimle oynarsan başımızın tacısın diyorlar. Yani bize kazandır, başkasına değil. :joy:

1 Beğeni

İşe olumlu tarafından bakarsam bilet parası kitap parası olacak. :smiley:

Tam benlik bir iş buldum. 130 kişi işe alacaklarmış. Gitsek mi ne? :joy:

2 Beğeni

Stajyer diyor parayı unutun. :smiley:

1 Beğeni

Düşünsene şöyle bir konuşma yapmak mümkün. :smile:

-Nerede çalışıyorsunuz?
+Hogwarts Kalesinde.
-Mesleğiniz nedir?
+Stajyer Sihirbaz.

4 Beğeni

O konuşmadan sonra adımız büyük ihtimal deliye çıkar. :joy:

3 Beğeni

Arkadaşlar, alfakitap.com dünden beri benimle savaş içinde. Telefon,bilgisayar fark etmez çok zorlukla giriyorum. Daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum, sitenin normal hali böyle mi ya benle sorunu mu var? :thinking:

Arada bir yapıyor böyle Alfa’nın sitesi.

Kaşımı deldirdim sonunda. Bol aksiyon yaşadım uzun zamandır hiç bu kadar korkmamıştım. Eve gelince baticon ile temizledim sonra piercingin ucu pamuğun içinde kaldı. Alıp tekrar yerine takmaya çalışırken kaybettim sonra gümüşçüye gidip yeni uç aldım ve bir arkadaşım taktı. Keşke yazdığım kadar basit olsaydı :sweat_smile:.

@kuthan13 herhangi bir sorun olur mu? O kadar yorum okudum ama böyle bir şey ile karşılaşan kimse yok sanırım.

3 Beğeni