Rıhtım Kamarası

Yeni yılınız kutlu olsun,mutlu senelere! :partying_face:

11 Beğeni

Yeni yiliniz kutlu olsun gençler…:fist::innocent:

8 Beğeni

Bütün forum üyelerinin yeni yılını kutlarım. Umarım 2021 2020’den daha iyi olur. :slightly_smiling_face:

10 Beğeni

İnşallah bilim kurgu konseptinden, romantik klasikler konseptine geçtiğimiz bir yıl olur. 2021 hepinize sağlık, mutluluk ve başarı getirsin.

9 Beğeni

Hocam niye romantik kitaplar… valla ben daralıyorum. Tamam, hayatın içinden olunca az buçuk ama sanki bilim kurgu daha iyi. Ya da ben yanlış anladım. :Dp

4 Beğeni

Herkese sağlığın hiç eksilmediği iyi bir yıl dilerim.

6 Beğeni

Hayatın seyri yani, bilim kurgu boyutlarından klasik boyutlarına gelsin. Yoksa ben bilim kurgu severim, romantik kitapların çoğundan nefret ederim. :sweat_smile:

4 Beğeni

O zaman doğru anlamışım. Anlayamadığım tek kısım, bütün klasik kitapların aynı zamanda az da olsa romantik olmasıydı :)) Mutlu yıllar o zaman.

5 Beğeni
3 Beğeni

Jokere gitti…

12 Beğeni

Tüm forumdaşlarımın yeni yılını kutlarım. Umarım gelecek yıl size mutluluk ve sağlık getirir. Bolca kitap okuduğumuz ve fikir paylaştığımız bir yıl olması dileğiyle. Mutlu Yıllar! :slight_smile:

9 Beğeni

Kimse mavi gözlü kaplumbağa paylaşıp “Önümüzdeki yıla bu umut dolu gözlerle bakıyorum…” yazmasın!

2020’yi karşılarken aynısını yaptım, yıla nazar değdirdim. :man_shrugging:

8 Beğeni

Tüm forum ahalisinin yeni yılını kutlarım. Küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öpemiyorum malum korona olduğu için. Öpmüş farz edin. Umarım 2020’ye göre daha kolay bir yıl olur.

10 Beğeni

Kalbim sızladı… Tolkien şıkkı “beni seç” derken oldu mu şimdi?
"Sahilde Kafka"nın yazarı sorulduğunda direkt Haruki Murakami diyen yarışmacıyı gördüğümde resmen sevinmiştim.

2 Beğeni

Mutlu yıllar forum ahalisi. Hepimize güzel bir yıl diliyorum.

10 Beğeni

Bol indirimli bir yıl olması dileğiyle dostlar. 2021’de yine hep beraber oluruz umarım.

12 Beğeni

Herkese mutlu yıllar diliyorum.

12 Beğeni

Mutlu yıllar herkese, umarım 2020’yi unutturacak güzel bir yıl olur. :blush::revolving_hearts:

14 Beğeni

Herkese dileğince bir yıl olsun arkadaşlar.

10 Beğeni

Sağlıklı huzurlu nice güzel yıllara arkadaşlar…

11 Beğeni