Rıhtım Kamarası

Devrelerde biraz gecikme var ama idare ediyoruz. :joy:

1 Beğeni

Sağlıklı mutlu yıllar herkese :blush:

Ben yaptım ama bu konuda değil spoiler şeklinde paylaştım :joy:

1 Beğeni

İlk defa geleneği bozup bilet almadım. İyi ki almamışım bugün bunu daha iyi anladım.

1 Beğeni

IOS kullanıp da 1000kitap uygulamasında 2020 okuma özetini görebilen var mı? Uygulamayı didik didik ettim, Safari’den girip oradan da baktım ama 2020 okuma özetimi bulamıyorum. Sizde görünüyor mu forum sakinleri?

2 Beğeni

Uygulama güncel olmayabilir. İOS cihaz olarak ben de sadece İpad var, İpad İOS uygulama üzerinden kontrol ettiğimde hesap sekmesinde gözüküyor.

1 Beğeni

Evet, güncelledikten sonra çıktı bende de. Teşekkür ederim. :hugs:

1 Beğeni

Sharp işareti ile yazmak istediğim metni başlık yapabiliyorum ama markdown sanırım renk desteklemiyor. Span kullandım ama html formatlamadı. Metni kırmızı olarak nasıl yazabilirim, var mı bir imkanı?

Mesajlarınızı Özelleştirin renkli metinle yazma Markdown’da yok. Del ve ins kullanabilirsin belki.

Ins denedim de abartı göründü. Kbd ile belirgin yaptım. Teşekkürler.

1 Beğeni

Daha fazlası…

13 Beğeni

Çevirmen olsam Uğur Büke olurmuşum. Hoş ben onun binde biri hızda çeviri yapardım muhtemelen ama çehovları neden sevdiğim biraz daha anlaşılıyor açıklamalarından. :grimacing:

1 Beğeni

Biz seni Dost Körpe olarak kodladık, kaçamazsın.

11 Beğeni

Bir sonraki hayatında Dost Körpe oluyormuş. Yeni geldi bilgi.

7 Beğeni

Bir gün bu adam başımı yakacak demiştim ben ya…

1 Beğeni

Bir Tahsin Yücel değiliz, 2 yılda okuyamayız ama seri olarak basan olursa biz de 6 yılda okuruz.

1 Beğeni

2 yılda 80 kitap ve anadilinden. Hey maşallah. Bir de balzax yani :sweat_smile: yapsa yapsa yine alfa yapar o işi de o bile 5 senden önce bitiremez.

1 Beğeni

Böyle Aralık - Ocak mı olur? Nisan mı geldi de benim haberim yok.

Opera Anlık Görüntü_2021-01-02_235258_www.google.com

9 Beğeni

Değil yağmuru görmek havanın karardığı bile yok.

1 Beğeni

Galiba artık iklim ile ilgili olumsuzluk etkileri gözle görülebilir, hissedilebilir olarak yaşayacağız.

1 Beğeni