Rıhtım Kamarası

Bu video beni çok etkiledi. Gülümseyerek başladığım videodan sarsılarak ayrıldım.

1 Beğeni

Bu Whatsapp sözleşme olayı nedir? :thinking:

1 Beğeni
4 Beğeni

Tam duruma uygun bir karikatür vardı da atamıyorum. Silerler şimdi.

“Babanı yalıyacağız” yazın google amcaya. En başta çıkıyor görsel. :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 Beğeni

Sabah okumadan direkt kabul etmişim. Acaba nelerimi hediye ettim.

1 Beğeni

Ben kabul etmemiştim. Gündem olunca da merak ettim. Bir bakıma iyi oldu, sosyal medyayı kullanmamayı düşünüyordum. :unamused:

1 Beğeni

Şöyle bir haber paylaşmıştım.

Evrim ağacı bu haberlerin konu edindikleriyle ilgili bilgilendirici bir video içeriği hazırlamış.

5 Beğeni

Ya alakasız ama muhtelif platformlarda bu yorumları “like”lama hadisesi çıktı ya. :heart: Birisi en son bir şey yazdığında misal “teşekkürler” ya da “tamam” çok belli ki konu kapanmış değil mi. Olumsuz bir şey olsa like’lama tamam ama böyle şeyleri de tepkisiz geçersek kabalık algılayan bir kitle var. Vallahi içim daraldı. Şimdi biz bu yorumu beğenmek kalplemek like’lamak zorunda mıyız ya?
Edit:Forumları ayrı tutuyorum, çünkü burada konu zaten konuşmak tartışmak artmak vb.

Canın ne istiyorsa onu yap, niye darlanasın ki?

Kurumsal hesapta işletmeye çalışıyorum bir yandan. Kendi hesabımdan tınnnn’da. Buna ciddi ciddi takılanlar varmış yahu. Çok saçma değil mi ben mi abartıyorum?!. Resmen yaşlanmışım :laughing:

Arkadaşlar kesinlikle karikatür paylaşmayın artık. Sansürcü bazı şeref yoksunu karikatüristler millete 30.000 TL’lik telif davası açıyor. Bu arada korsana tabiki de karşıyım ama o olayda adamlar gelir elde etmemiş kişilere dahi bu telif davasını açıyorlardı haberiniz olsun sonra beni yanlış anlamayın. :rofl:

Forumda karikatür paylaşmak yasak mı artık? Karikatür konusu falan vardı diye hatırlıyorum ama bilemedim.

Bahsettiğiniz telif davalarından sonra ilgili başlıkları kaldırdılar.

1 Beğeni

Ben de paylaştıklarımı silecektim. İyi olmuş.

1 Beğeni

Evet yasak artık. 20

2 Beğeni

Ben geçen gün paylaştım şimdi ölecek miyim :((

1 Beğeni

Silersek ölmezsin. :smiley:

@Kenan bize de yasak var. :joy:

2 Beğeni

Siz yönetici değil misiniz? Size de mi 20 karakter sınırı var? :rofl:

Ben insanlara konuşurken aklıma 20 tane karikatür geliyor. Bu resmen harfleri yasaklamak gibi bir şey. Canımızı alacaklar en son canımızı xd

Arada bir kurbaga olduğu için, perdeli elleriyle yazarken zorlansın diye @Agape 20 karakter cezası vermiş @SJack’e

5 Beğeni

Gitti bizim Asimov karizması. :joy: @Howl sildim bile.

1 Beğeni