Rıhtım Kamarası

Çok daha fazlası varmış. Bunları bilmiyordum. Okuyabiliyorsanız okuyun bence. Ticari bir şey yapmıyorsunuz.

https://archive.org/download/DuneSeriesPDF

1 Beğeni

Kar yağıyor şu an ve seyretmesi acayip keyifli, huzur veriyor.

7 Beğeni

Buralara da yağması umuduyla efendim. Sadece seyretmesi için de değil. Biliyorsunuz ülkece bir kuraklık çekiyoruz.

2 Beğeni

Korsan epub siteleri var. Archive(dot)org’da bulduklarınızda o sitelerin arşivlenmiş halleri.

@narpal

İngilizcesinde fizik yasalarının sabit olmadığını gösterir diyor. Yanlış çevirmişler yani.

1 Beğeni

Umarım yağar. Kış zaten bitti. Şurada 1.5 ay kaldı. Artık ne yağarsa kâr :slight_smile: Artık ne kış kışlık yapıyor ne yaz yazlık yapıyor.

1 Beğeni

Daha fazla yağması dileğiyle, cidden çok güzel gözüküyor. Bunu yazmak için girmiştim başlığa :smiley:

2 Beğeni

Japonca yetmedi şimdi de Çince şarkılara sardım. 1-2 tane dinliyordum zaten ama aktif dinlemiyordum. Japonca şarkıların aksine tek kelimesini de anlamıyorum. Ne olacaksa bu halim. :smiley:

4 Beğeni

Sel şaşırtmıyor. Geçen sene daha kötü haberler de çıkmıştı. Bu adamların böyle kafalarına göre at koşturmasına izin veren sisteme lanet olsun.

4 Beğeni

Muhtemelen kitabın en az 1 milyon satışı olmuştur. İyi bir satış rakamı.

2 Beğeni

Çevirmen parası çok iyiymiş, 7 senede eksik yatan tutara bak. Tamamı ne kadar acaba?

1 Beğeni

Muhtemelen satış üstünden yüzde olarak anlaşılmıştır. Kitap çok sattığından da çevirmene de çok para kalmıştır.

1 Beğeni

İtalya’da bulunan Etna yanardağı patladı.

9 Beğeni

Hikayeye ilginç bir başlık bulmak dünyanın en zor şeyi olabilir ya. Çoğu zaman hikayenin kendisini yazarken daha az zorlanıyorum. :d

3 Beğeni

@BiblofilYouTube

4 Beğeni

Bana bu abiyi bulun :frowning:

1 Beğeni

Sarah J. Maas’ın kitaplarını okuyan var mı? Bu aralar her yerde karşıma çıkıyor, kitap kapağındakini Sylvanas Windrunner’a benzettiğim için ilgimi çekti.

Can bey şöyle bir tweet yazmış.

Sonrasında şöyle bir tepki gelmiş ve Can Öz cevap vermiş. Ben ise yine Nasrettin hoca modundayım.

2 Beğeni

Ben tepkinin sebebini anlamadım. Amazon’a özel yeni baskı mı, Migros’ta satılması mı?

Özünde ikisi de değil, kapak renk tepkisi.

Sadık Can okuru, beyaz kapak dışı Can ürünlerine genelde tepki veriyor, bir ara çok büyük tartışmalar da olmuştu. Can aslında o okurlarının alışkanlıklarına göre zaten beyaz kapak basmaya devam ediyor ama bu lacivertlerin beyazını da isteyenler de var.

1 Beğeni