Rıhtım Kamarası

Yahu adam öyle bir yazmış ki siz demeseniz aklıma asla kapak rengi gelmez. Misyon, beklenti falan bir kapak için fazla geldi bana. Can beyin cevabını da kapakla ilişkilendiremiyorum. Bence Can’ın en büyük problemi spor kanalındaki çalışanlarının seviyesizliği.

3 Beğeni

Sadece Amazon için satılan kitaplar bunlar. Okuyucu başka yerde karşılaşmayacak bu kitaplarla. Yayınevine tepki gösterilmesi çok anlamsız. Buradan gelecek parayla başka kitapları finanse edebilirler.

Can yayınlarının böyle bir okur kitlesi var, en başından beri beyaz kapak dışı kapakları istemeyen. Can yayınları onları da yok saymıyor.

Can Öz her fırsatta önceliğinin yayınevinin yaşaması ve çalışanlarının düzenli maaş ödemesi olduğunu söylüyor. Bir patronun önceliğinin bu olması da normal geliyor bana.

Sadık okur aynı tasarımı bekler anlaşılır bir durum, yayınevi yeni şeyler deneyip gelirini artırmak ister bu da anlaşılır bir durum.

Can yayınları her zaman orta bir yol buluyor, sadık okurunu çok üzmüyor. İncelemedim ama alternatifleri olabilir.

2 Beğeni

Peki, ya gri kapak sevenler? Onlar ne olacak? :sweat_smile:

1 Beğeni

Benim de tercihim beyaz yerine gri kapaklar. Gerçi düşündüm de beyazlar… yok yok siyah kapak daha iyi.

1 Beğeni

Gotik kitapları da siyahtı. Sadık okuyucu dediğin beyaz, siyah, kırmızı fark etmeksizin okuyucu olmak demektir bence. Böyle bir tepkiyi ben oldukça şımarık buluyorum.

9 Beğeni

Can beyaz kapaklarını seven çok, nedeni büyük olasılıkla yıllarca aynı kapakla çıkıp artık okuyucunun yayınevini ve kitaplarını o şekilde benimsemesi. Ben Can yeni kapaklarını da seviyorum ama HAY konusunda İş Kültür de kapakları değiştirse büyük ihtimal yas tutarım :sweat_smile:

3 Beğeni

HAY inşallah kapak değiştirir ya. :buyucu:

1 Beğeni

Şakası bile korkunç :grimacing: HAY kapakları kırmızı çizgim gibi bir şey :sweat_smile:

Kurbağa rozetim de geldi :sunglasses:

2 Beğeni

Yok ben şaka yapmamakla birlikte bu kapakları korkunç buluyorum. :buyucu:

2 Beğeni

Sevmeyen kişi sayısı çok fazla zaten endişem o yüzden değiştirirler diye :sweat_smile: Ama yakın gelecekte yapmazlar gibi :roll_eyes:

1 Beğeni

Kime göre yakın gelecek, neye göre yakın gelecek? :smirk:

2 Beğeni

Çok değil bir 50 yıl kadarcık :grin:

1 Beğeni

Ben de kurbağa rozeti almışım niye böyle oldu, olmasaydı sonumuz böyle :frowning:

2 Beğeni

Hayırlı olsun. Kulübe hoş geldin :sweat_smile:

1 Beğeni

@Agape xd

18 Beğeni

Yeni rozetlerimiz hayırlı olsun, rozetler gelsin de kim cadı kim kurbaga bilelim artık.

@Howl uslu üye olsanız da kurbağa olabilirsiniz. Tamamen Cadının o an ne yapacağı ile alakalı.

3 Beğeni

Siz yine şanslısınız sadece rozet var. Ben de hem rozet hem tayfa yerine kurbağa yazıyor :joy:

5 Beğeni

Cadı kendi bildiğini üyelerden saklayacak hali yoktu. :slight_smile: İşi çıkmıştır, müsait oldukça hepimiz için kurbağa yazabilir.

4 Beğeni

Bir gün herkes kurbağa olacak :joy:

4 Beğeni