Rıhtım Kamarası

Çok yazık olmuş. :frowning:

15 Beğeni

Çok üzücü gerçekten de.

5 Beğeni

Alper şaka gibi ama bu Nasreddin Hoca’ya da benziyor soldaki resim :sweat_smile: Böyle alt taraftaki beyazlık sakalı, üstteki kısım kavuğu gibi…

1 Beğeni

Kitaplara da, arkadaşa da üzüldüm.

3 Beğeni

Büyük felaket olmuş. Geçmiş olsun…

1 Beğeni

Üzüldüm. Geçen sene buraya gitmiştim. Hayalet serisinin büyük çoğunluğunu buradan almıştım. Böyle görünce kötü oluyor insan. :slightly_frowning_face:

5 Beğeni

@ Alper, @Agape, @magicalbronze
Bir başlık açsak bu arkadaş için forum olarak yardım toplasak. Örneğin ortalama kişi başı 45 TL (Ortalama bir kitap parası) Hiç değilse bu defa çekiliş yapmak yerine bir kitapçıya yardım etmiş oluruz. Hali hazırda ikinizin de tanıdığı bir isim olması (şahsım adına bu tip işlerde lösev gibi bir iki kurum hariç kimseye güvenmiyorum) bana güven verdi. Bireysel olarak değil de, forum olarak organize olabilirsek bize değer katan, organize güzel bir davranış olur.

4 Beğeni

Bu tarz bir organizasyon yaparsanız ben destek olurum.

1 Beğeni

Ben de olayı gördüm, çok üzücü bir durum. Bizim evin karşı sokağındaydı bu sahaf, bir kaç uğramışlığım vardır. İyi biriydi Emre Abi başına bu üzücü durumun gelmesi çok kötü oldu.
Biz arkadaşlarımızla para yardımından daha çok, kitap yardımı yapmayı düşünüyoruz. Çünkü bir sahafa en gerekli olan şey kitaptır diye düşündük. Maddi açıdan yardım yapılıyor diye biliyorum şu an burada yardımlaşıyorlar, el birliğiyle yeni bir yer kuracaklar diye biliyorum.
Eğer forumdan da, elinde kullanmayacağı/okumayacağı kitaplarını göndermek isteyen olursa buraya Emre Abi’nin adresini öğrendikten bırakabilirim.

7 Beğeni

sel_dukkanini_yuttu_tum_turkiye_seferber_oldu_cok_uzgunum_kaybettiklerimin_ekonomik_degeri_yok_h60918_c9d1b
Keşke tüm sahaflar Emre Koca’yı örnek alsa.

6 Beğeni

Aslında bir kargo şirketi keşke sponsor olsa. Emre Bey’in adresine gönderilen kitaplar için en azından indirimli gönderim sağlasa ne güzel olur. PTT Şubeleri malum çok yoğun, diğer kargolar da kitapları indirimsiz gönderdiği için epey pahalı tutuyor küçük bir kolinin bile gönderim ücreti.

2 Beğeni

Kendisi gerçekten çok kibar, anlayışlı birisiydi. Nadir kitaptan beğenmiş, Google aracılığıyla aramış ve kitapları benim için ayırabilirse 10 gün içinde gidip alabileceğimi söylemiştim. Kitapları ayırıp güzelce koymuştu. Kusurlarını da belirtmişti gittiğimde. Gerçekten memnun kalmıştım. Kitap bağışı kampanyası yapıldığını biliyorum. Ben az evvel Ptt’den geldim.

Çankaya mah. 136. Sok. 12/A Konak/İZMİR
0532 468 07 29

Her şeye rağmen görüntülerin çarpıcılığı insanı sarsıyor.

3 Beğeni

Foruma PC ile girenlere bir sorum var. Sizce de profil fotoğrafları küçülmedi mi?

1 Beğeni

Telefonda da küçüldü. Bunu sebebi boyutla alakalı da olabilir. Güncelleme alınca yüzdelik dilim düşmüş olabilir. Profilde ayarı vardı eskiden.

Yazı Boyutu diye seçenek var. En büyük yapınca büyüyor.

Profil>Ayarlar>Tercihler>Arayüz>Yazı Boyutu

4 Beğeni

Şimdi onunla mı oynadınız Cadı Hazretleri? Büyüdü profil fotoğrafları.

1 Beğeni

Her hesap için ayrı diye biliyorum ben ayar. Bir de belki sen internet tarayıcında yüzdelik dilimi küçültmüş olabilirsin. Ctrl+Farenin yuvarlağı ile ayarlanıyordu sanki bilgisayarda da.

1 Beğeni

İlginç. Ben bir şey yapmadım ama resimler eski haline dönmüş.

2 Beğeni

O değil de, son birkaç gündür forum sayfası çok fazla hata veriyor. Sayfayı açınca genelde hata veriyor. Örneğin dün gece saatlerce açamadım sayfayı. Bir tek bende mi öyle oluyor?

7 Beğeni

Hayır genel bir problem bu. Son güncelleme nedeniyle bir takım sorunlar baş gösterdi. Zamanla düzelecektir.

@MelihAntepli bizim de başımız belada. :joy:

4 Beğeni

Dün gece ben de giremedim. Genel bir sıkıntı.

@SJack '‘bende ve ben de’'ler ile başım belada :joy:

4 Beğeni