Rıhtım Kamarası

Bunu komisyon 6.5 olduğunda da düşünmüştüm ama arkasında Trendyol olduğu için çok popüler. Hala Gardrops, Zebramo gibi uygulamalardan daha çok tercih ediliyor. Tabii bu kargo olayı bu sefer gerçekten bir şeyleri değiştirirse bilemem. Gardrops’ta 10.99 gibi bir hizmet bedeli var, Zebramo da değişmediyse PTT’yle kapıda ödeme 1 desi için 9.50 TL, kestiği komisyon da 2 TL. Ama en azından bu uygulamalarda 5-10-15 TL’ye ilan açılabiliyor, dolap gibi 16 TL kısıtı yok. İnsanlar bu uygulamalara yönelirse Dolap geri adım atar ama popülerlikleri çok az ve uygulamalar Dolap kadar kullanışlı değil maalesef.

1 Beğeni

Gardropsta şöyle bir şey var ama 150 TL ve aşağısında komisyon almadığı için satıcıdan Dolap’tan en az 5 TL altına koyuyor ürünü. Şimdi de hizmet bedeli ve Dolap kargosu eşitlendiğine göre Gr daha bile uyguna geliyor.

1 Beğeni
1 Beğeni

Sağ’dan sola okuyoruz, onu anladım ama arka kapak ve ön kapak ters mi basılıyor mangalarda.

3 Beğeni

Basım hatasının da böylesini yeni görüyorum :rofl:

1 Beğeni

Tersi nere düzü nere derken iyice karışmış. :slight_smile:

1 Beğeni

Hocam kapakta sıkıntı yok. Biraz incelerseniz küçük bir aydınlama eşliğinde çözersiniz. :grinning_face_with_smiling_eyes:
Kitap bize göre sondan başlayacak.
images (64) (8)

3 Beğeni

:slight_smile:

Anladım.

Çizimi düzeltiyorum ben, kapağın tersini düzünü ondan karıştırdım. :slight_smile:

1 Beğeni

Artık Alper abiyi de manga sektöründe göreceğiz, süper. :eyes::grin:

3 Beğeni

Çok büyük bir dünya ve ben çok yabancısıyım ama en azından İthaki başlayınca ben de ithaki ile başlayayım dedim. :slight_smile:

2 Beğeni

Bu fiyatlar benim belimi büküyor maalesef fiyatlarıyla,hani şimdiden söyleyeyim de ben :sweat_smile:

2 Beğeni

300 olsa da pahalı. Benim kız da istemişti, iyi ki almamışım. 10 gün sonra çöp olacak bir alet.

Zikuvikuzi sitesinde davetiye gönderme imkanı olan var mı aranızda? Site çok hoşuma gitti.

3 Beğeni

Küfür mü ediyorsun Ahmet, bu nasıl site ismi?

7 Beğeni

Ya sitenin ismini 2 kez yanlış yazdım. En doğrusu buydu. :joy: Ben de ilk duyduğumda küfür gibi gelmişti.

1 Beğeni

Sanat severlere duyurulur. https://twitter.com/GuzelSanatlarGM/status/1481273854148362245?s=20

AVM veya güvenlikli site girişlerine güvenlik elemanı olarak koysalar, gerçek zannederim.

Aynı duygusuz ifadeler. :slight_smile:

1 Beğeni

Jack London sanki KayıpRıhtımdan bahsetmiş :slightly_smiling_face:

14 Beğeni

Hangi başlığa uyar bilemedim, o yüzden buraya atayım dedim. :slight_smile:

17 Beğeni

Bu davetiyeden varsa ben de alırım, çok makbule geçer :smiley:

2 Beğeni