Rıhtım Kamarası

Çok ucuz işte onu diyorum, bence kuyruk olmasın biraz daha zam gelsin :upside_down_face:

1 Beğeni

@Ufuk sana seferberlik çıkmış… Radovid seni askere çağırıyor.

2 Beğeni

Sorun yok, sefer görev emrimde kraliyet salonu yazıyor :sunglasses:

@Agape düşünsün onun ki bataklıktaki Cadı’nın kulübesi :slight_smile:

Hangi bataklık Kambur bataklığı mı? Ormanın hanımları yaşıyor orada. @Agape tek başına zor olur yardım almalısın bir Witcher okulundan.

@Ufuk sen de dikkat et, Radovid delinin bayrak tutanı, üç günde düşman olur sana.

1 Beğeni

Sen yine tam çözüm yapıyorsun galiba :slight_smile: Coop olsaydı oyunda seninle oynamayı çok isterdim. Göreve giderken birbirimizi öldürürdük :joy:

1 Beğeni

Yok pek oynamıyorum bu aralar ama ara ara sıkıldıkça Novigrad meydanında veya kalabalık bir yerde çeşit çeşit yaratık çağırıp muhafızlar ile kapışmalarını izliyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

@_Ged @Lezek brn sizi zaten evli sanıyordum, benim açımdab büyük bir değişiklik olmadı. :smile:

Mutluluklar canikolarım. :heart_decoration:

5 Beğeni

Ben onu Fallout 4’te yapıyordum. Kapanlar kurup yakaladığım değişik mutantları arenaya koyup birbiriyle dövüştürüyordum :joy: Ek gelir kaynağı.

4 Beğeni

:rofl::rofl: Bekliyoruz düğüne de. Teşekkürler. :star_struck::star_struck:

4 Beğeni

Son zamanlarda Youtube izleme geçmişinde bir problem olan var mı? İzlemediğim videoları ve bazı kripto para ve Hintli oyun kanalları ile ilgili kanalların canlı yayınlarının videolarını izlemiş gibi listemde görüyorum. Güvenlik önlemlerine baktım ama herhangi bir terslik görmedim. Geçen seneden beri kullanmadığım tabletimdeki oturumumu kapatıp şifrelerimi değiştirdim. Ama 1-2 saat sonra benzer olay yine başıma geldi. Nedeni hakkında bir fikri olan var mı?

Sağdaki benim izlediğim video, soldaki ise dediğim olay.
2022-03-26_21-43-26

1 Beğeni

Ana ekranda falan kaydırmadan bir videonun üstünde durunca birkaç saniye sonra otomatik oynatıyor, belki ondandır.

Mobil uygulamayı nadiren kullanıyorum. Masaüstünde ise dediğiniz olayın olabilmesi için o videoları ekranda görmem lazım ama o videoları ekranda bile görmüyorum. Sürekli de geçmişe geliyor. Anlamadım bir türlü.

1 Beğeni

Virüs falan mı diyeceğim ama bilemedim.

Telefonumda herhangi bir durum bulunmadı. Masaüstüne de tarama yapacağım. Youtube geri bildirim ile olayı anlattım bakalım.

1 Beğeni

Videonun kapak resminin altında kırmızı çizgi olma ihtimali var mı?

Aklıma iki olasılık geliyor.

Google hesap güvenliğinden “Hesabınıza erişimi olan uygulamalar” muhtemelen kontrol etmişsinizdir.

Veya ikinci ihtimal youtube hesabınızın açık olduğu tarayıcıdan örneğin korsan dizi - film siteleri vb. film - dizi izliyor olabilir misiniz?

O sitelerin bazıları video girişlerinde gösterdikleri geçiş video reklamlarını ya da gömülü videoları siz dizi - film izlerken arka planda oynatmaya devam ederler.

1 Beğeni

Biraz gecikmeli gördüm, mutluluklar dilerim.:partying_face:
Davet ederseniz takı olarak Ayn Rand takmak isterim malum çeyrek altınla yarışıyor. :grin:

@MelihAntepli Olmadı birlikte takarız, maliyeti yarı yarıya bölüşürüz. :joy:

@fatihcetin Yaşadığınıza benzer bir durum başıma geldi.YT hesabınızın açık olduğu tarayıcı vs yerlere dikkat etmekte fayda var, nasıl oluyor bilmiyorum ama bir şekilde hesabın güvenliği aşılmadan videolar izlenme geçmişinde gözüküyor.Ben tarayıcı ayarlarını sıfırlayıp, YT hesabımı her platformda çıkış yapıp, şifremi değiştirdim.Bu durum tekrar etmedi.YT’nın bir açığı var sanırım.

Kimlik afişe olmuş. :buyucu:

4 Beğeni

Aklıma bu geldi :joy:

4 Beğeni

Bu çok iyiydi. :rofl: 20202020

1 Beğeni

Yok. Bu tür videoları hiç görmedim daha önce.

Google etkinliklerinde bir sorun bulamadım. Telefonuma ve bilgisayarıma tarama yaptım. Orada da bir sorun olmadı.

Evet izliyorum. Dizi, film ve maç yayınları takip ediyorum bazı korsan sitelerde. Hatta bu sorun olurken Shang Chi izliyordum.

Tarayıcımda reklam engelleyici var. Hiçbir reklam butonu veya pop-up görüntüsü görmüyorum. Yine de arka planda reklam çıkma ve video izlemesine yansıma durumu olabilir mi?

Youtube sadece masaüstü tarayıcımda ve telefonumdaki uygulamada açık. Dediğiniz gibi güvenlik sorunu çıkmıyor ama videolar gözüküyor. Google şifremi sıfırladım ama yine de ara ara gözüküyor. 2 saattir bir şey yoktu ama yine gelmiş bir tane. Bakalım, araştırıyorum halen.

1 Beğeni