Rıhtım Kamarası

değil de, üçüncü taraf bir uygulamaya erişim vermiş olabilir misiniz? Onu demek istemiştim.

Google hesabım - “Veriler ve Gizlilik” sekmesinde sayfanın alt kısımlarına doğru “Kullandığınız uygulama ve hizmetlerdeki veriler” başlığı altında “Hesap erişimi olan üçüncü taraf uygulamalar” izin verdiğiniz uygulamalar var mı?

Tarayıcı reklam engellemesi arka planda oynatrmayı engellemez. Üçüncü parti uygulama kontrolünü yaptıysanız. Bundan sonra o sitelere girerken dizi vs izlemeyi gizli sekme ile izleyin muhtemelen youtube geçmişinde sizin izlemediğiniz videolar olmayacak.

1 Beğeni

O menüde Whatsapp, Boom Beach ve 101 Okey uygulaması var sadece.

Yıllardır dizi, film ve maçları böyle izliyordum ama böyle bir sorunum olmuyordu. Bir süre daha bir kontrol edeyim. Olmadı gizli sekme ile veya farklı bir tarayıcı ile izlerim artık.

Teşekkürler.

1 Beğeni

Muhtemelen gelemem ama siz bir el öpmeye gelirsiniz/gelin/gelmezseniz bilemiyorum. :buyucu: Böyle de garip bir mutluluklar dileme şekli. :slight_smile: Mutlu olun. @Lezek ve @_Ged

5 Beğeni

Bugün kısa bir Faruk Duman kitabı okuyayım dedim. Bir şekilde kurbağalı bir şeylere denk geliyorum, bu cadının gazabına uğramış hangi forumdaş acaba :joy:

1 Beğeni

Adımızın yanında pasta dilimi ikonu olunca ne oluyor?

Foruma kayıt yıldönümünü gösteriyor.

1 Beğeni

Mutluluklar, tebrik ederim :dancer::confetti_ball:.

1 Beğeni

Yaa hiçbirimizin aklına gelmemişti yatak kitap :joy:

13 Beğeni

Gelecekteki halimiz. :joy:

2 Beğeni

Vallahi ben 4 tırla bir yere taşınamam. Ev sahibiyle kavga eder, dava açar, çıkmamak için her türlü şeyi yaparım. Bir kere 4 tır kitabı toplayamam bile. :joy: İlla çıkmamı istiyorsa tırların parasını ödesin. :buyucu:

2 Beğeni

Ben üç sene önce taşınırken nakliyat şirketi önce evdeki eşyaları görüp fiyat söylemişti. Kitapları kolilemiştim ama kitaplıklardan anlaması lazımdı bence. Taşınma günü her kitap kolisini kaldırdığında içinde kitap olduğunu söyleseydiniz daha fazla isterdim demişti :unamused:

3 Beğeni

Fiyat uygun tutulmuş, aynı anda 4 profil kullanımı olacak. Yakın zamanda Hbomax duyurusunu da paylaşır bakalım onun fiyat politikası nasıl olacak.

12 Beğeni

Eğer netflixteki çözünürlük saçmalığı olmayacaksa fiyat gayet iyi. Netflixte 4k içerik izlemek için en üst pakette fln olmak lazımdı, fiyatını hatırlayamadım. Disney+ bu fiyata 4k HDR içeriklere erişim verirse gayet uygun 4 cihaz için.

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla 4K çözünürlük olacak. Hatta bazı Marvel filmlerini şimdiden IMAX formatıyla yayınlamaya başladılar. Netflix özelinde konuşursam ben orta paketi kullanıyorum Disney ve Hbomax gelince en alt pakete geçeceğim hatta kapatabilirim de çünkü ellerinde elle tutulur bir projeleri kalmıyor benim için. Disney umarım Amazon gibi kısıtlı içerikler ile gelmez. Sizin dediğiniz paket 57.99 TL olan paket firma bence artık bu paketleri değişmeli tek paket 4K olacak şekilde güncellemeli diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Yıllık ücreti 349,90 TL (Aylık 29,16 TL) olacakmış.

Bu kadar çok maliyetli, fazla içeriğine ve özelliklerine rağmen fiyatı uygun tutmuşlar.

İçerikler Türkçe dublaj olursa tadından yenmez.

Ayrıca aşağıdaki özellikleri barındaracakmış:

1 Beğeni

İçeriklerde türkçe dublaj seçeneği olacaktır yapılan dublajlar için çok önceden çalışmaya başlamışlardı. Fiyat olarak en ucuz üyelik bizim ülkedeymiş 2.36 dolar ile.

1 Beğeni

Tehlikeli Oyunları (Oğuz Atay) okuyorum. Sayfada bir sanki birisi yakama yapışıp konuşmaya başlıyor. Sesler içinde şamar oğlanına döndüm.

2 Beğeni

Arkadaşlar ilerleyen saatlerde Patrick Rothfuss veya Door of Stone başlıkları görürseniz itibar etmeyiniz.

1 Beğeni

Herkese Hayırlı Ramazanlar

11 Beğeni