Rıhtım Kamarası

İthaki’nin şu klasikler serisindeki derleme kitabında var o öykü.

2 Beğeni

Evet evet öyküsü bu şimdi hatırladım.

1 Beğeni

Çok komik geldi bir an…

8 Beğeni

Şeker dağıtmayacağız diyorlardı.

GERONIMO kitabından. Güzel bir hikaye.

9 Beğeni

Şöyle metinler okumak haz verici bir his oluşturuyor ben de. :slight_smile: Mesela aklıma geldi, Thomas Hardy okumayı da hikayeden çok buna benzer cümleleri nedeniyle çok seviyorum.

( Çoban Yıldızı - Mahmut Yesari)

(Yuşa dediği İstanbul’da bir tepe)

5 Beğeni

PTT Kargo kitap kampanyasi vardı hâlâ var mı? Onun dışında tek kitap en ucuz hangi kargo firması ile gönderebilirim?

1 Beğeni

Artık ucuz kargo kalmadı diye düşünüyorum. Tek kitap olarak PTT belki hala en ucuzdur. Onun dışında diğer platformlar komisyon alıyor kitap üzerinden.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. 1234

1 Beğeni

Ptt kitap kampanyası sürüyor, daha geçen hafta yararlandım.

2 Beğeni

Selamlar,

Belirli periyotlarla (haftada bir, ayda bir) farklı konular hakkında araştırma yapıp konuşabileceğimiz bir konu açmak istiyorum.

Örneğin konumuz “Uzay Yolcukları” olsun. İsteyen wiki sayfası gibi araştırıp bir yazı yazabilir, isteyen filmlerde veya kitaplarda geçen uzay yolculukları gibi farklı konularda da yazabilir. Veya Star Wars evreninde uzay yolcukları nasıl yapılabilir gibi bir yazı da olabilir. Ana konu etrafından ayrılmadan istediğimiz yazıyı yazabileceğimiz bir etkinlik olsun diye düşünüyorum.

Konuyu açmadan önce sizinde fikirlerinizi almak istedim. Sizce nasıl olur?

1 Beğeni

Kapsayıcı tek bir başlık açılıp her hafta farklı konular işlenebilir.

Evet bence de olabilir. Genel bir başlık altında her hafta farklı konular hakkında konuşulabilir.

TYT ve AYT sınavlarına giren arkadaşlara kocaman geçmiş olsun. Dilerim emeklerinizin karşılığını aldığınız, umduğunuz sonuçları elde ettiğiniz bir sınav olmuştur. :pray:

9 Beğeni

Üniversite sınav süreci nihayet bitti. Keşke istediğimiz gibi bitseydi ama maalesef olmadı. Yine de bitti be, oh.

7 Beğeni

Prime uygulamasının bir benzerini hepsiburada da yapacakmış.

9 Beğeni

Efsane klubü vardı HB’nin. Alışveriş tutarlarına göre dahil olduğumuz. Ama bu çok daha iyi bir hizmet olmuş.

2 Beğeni

Çok iyi olmuş. Sadece Blutv için bile alınır.

1 Beğeni

@alper sanırım efsane kulübü beklenen etkiyi yapamadı bu premium işi daha iyi gözüküyor detayları yakında açıklanır. Amazon’un piyasaya gelmesi hepsiburada ve trendyolu iyi anlamda düzeltmeye yönetti. Bugünde GittiGidiyor kapanma kararı aldı rekabet edemiyordu bu saydığım firmalarla n11 de kapanma duyumları vardı ama getir alınca kurtuldu sayılır.
@Tobizume bu güzel bir adım olmuş. Hbomax ülkemize giriş yapana kadar hbo içeriklerini buradan izlemek için iyi bir seçenek.

2 Beğeni

Malerman çok üretken bir yazar.

2 Beğeni