Rıhtım Kamarası

Konuyu değiştirmek gibi olmasın, yazarların eserlerinde kelime saymasını çok yanlış buluyorum şahsen. Kelime sayısı sadece okuma süresini belirleyen bir şey, yazarın derdi bence anlatmak istediğini anlatmak olmalı; okunma süresiyle ilerleme ölçmek bana çok yanlış geliyor. Oyunlara 400+ saat oynanma süresi yazmakla aynı şey gibi hissediyorum.

5 Beğeni

ABD’ye özgü bir durum gibi, Kelime saymanın mass market paperback baskı ile başladığı veya alakası var gibi gelmişti bana.

Bilemedim, belki kültürle de alakalıdır. İngilizce essay ödevleri de hep kelime sınırıyla veriliyordu. Türkçedeyse daha çok sayfa kullanılıyor gibi :thinking:. Ama sayfa kullanmak da aynı şey sonuçta bence :roll_eyes:

1 Beğeni

Arkadaşlar, Azerbeycan’a geldiğim günden beri forumdaki resimleri açmıyor telefon. İnstagramda ve başka sitelerde sorun yok. Nasıl düzeltebilirim? Siteye Chrome ile girince de açmıyor.

1 Beğeni

Vpn deneyebilirsiniz.

Vpn bağlantı kuramıyorum maalesef.

Opera mobil tarayıcısında dahili VPN var denemek isterseniz.

Onu da denedim, olmadı.

Bu sektör YKY nin ekmeğini güzel yiyor

10 Beğeni

İçlerinde kendi isimlerinin bu kadar ekmeğini yememiş sanatçılar var. Aklıma şunu getirdi.

7 Beğeni

Kullanıcı adı “İkaruskitapfigur” olan bir sahafın paylaşımı bu. Bence bu tarz hesapların adını sansürlemeye gerek yok. Millet görsün de bunlardan alışveriş yapmasın.

6 Beğeni

Katılıyorum. Bir yazardan beklenmeyecek bir ucuzluk olarak görüyorum.

Aklıma bu sahne geldi.

4 Beğeni

Bu işlerden pek anlamam ama tarayıcıda siteye özel bir içerik engelleme olmuş mu diye kontrol edebilirsin. Varsa içerik engelleme eklentilerini de bir kontrol et. Olmazsa bir de Tor tarayıcı varmış onunla dene. :slight_smile:

1 Beğeni

Forumla ilgili galiba. Kaç telefonla foruma girdim, fotoğrafları açmıyor.

1 Beğeni

@Agape nerdesin sayın cadım :roll_eyes:

3 Beğeni

Bazı sağlık sorunları ile uğraşmaktaymış.

5 Beğeni

Acil şifalar dilerim :pray:

4 Beğeni

Türk Sinema Tarihinin Usta Sanatçısı Cüneyt Arkın vefat etmiş. Bir büyük oyuncu daha aramızdan ayrıldı.

21 Beğeni

Gerçekten büyük karakterdi kendisi. Çok iyi insandı. Çok severim kendisini.

8 Beğeni