Rıhtım Kamarası

Geçmiş olsun.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun. 2020

1 Beğeni

Geçmiş olsun. .

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun, umarım en yakın zamanda iyileşirsiniz.

1 Beğeni

OLMASAYDIN OLMAZDIK.

ÇOK BÜYÜK SAYGI, SEVGİ VE ÇOK BÜYÜK BİR ÖZLEMLE ANIYORUM ATAMI :cry:

10 Beğeni

Geçmiş olsun diliyorum.

1 Beğeni

Bugün İran’da ve Ortadoğu ülkelerinde olanları görünce Ulu Öndere ne çok şey borçlu olduğumuz tekrar anlaşılıyor.

11 Beğeni

Ekşide gündem olmuş. Ben de siteye girip, 10 soru çözüp hemen sertifikamı aldım. :smile:

5 Beğeni

Eh bir sertifika daha ekleyelim profilimize. :joy: 10/10

2 Beğeni

Bir sertifika da benden gelsin :slight_smile:

3 Beğeni

Ankara Kırmızıkedi mağazası kapanmış sanırım. Google’da kalıcı olarak kapatıldı yazıyor. Sitelerinde de Ankara’yı çıkarmışlar, üzdü :slightly_frowning_face:

2 Beğeni

Ara sıra şehrin baya sakin bir köşesindeki sokağımızda hiç alışkın olmadığımız kalabalıklar, etrafta normalden çok daha fazla goth giyimli abiler/ablalar görüyorduk. Böyle şeylerle karşılaşınca hanımla “Allah allah olay falan mı var acaba yakınlarda” falan diyorduk. Az önce aklıma esti neymiş mevzu diye açtım baktım. Meğerse bizim binanın tam karşısındaki garip kapalı spor salonu sıklıkla konserler için kullanılıyormuş. Hatta dinlediğim (hanımın deyişiyle) ergen grupları da sık sık ziyaret ediyorlarmış burayı (Hatta ve hatta en sevdiğim gruplardan ikisinin ortak konseri varmış 3 hafta sonra, durduk yere bilet masrafı çıktı…).

Benim bu durumun farkına taşındıktan 7 ay sonra varmam bayağı canımı sıktı yalnız. Baya büyük konserler kaçırmışım hem de. Sığırlığımı sizlerle de paylaşmak istedim. Evet.

7 Beğeni

Hocam ben vakti zamanında bir In Flames konseri kaçırdım (Jeppeli dönem, In Flames’in In Flames olduğu çağlar), onun acısından sonra da kaçan konsere üzülmedim. Şu yaşımda artık Tom Waits’i kaçırsam belki üzülürüm.
Kaçan konser olsun, canınız sağ olsun.

2 Beğeni

Neyse ki Douglas Adams kadar bahtsız değilmişsiniz.:sweat_smile:

3 Beğeni

Türkiye’de Rock’n Coke olduğu zamanları hatırlayıp uzaklara dalıyorum ben de… O zamanlar yaşım küçüktü gidemezdim.

3 Beğeni

Doğrudan alakalı başlık bulamadığım için buraya yazıyorum. Klavye tuşlarının üzerindeki yazıları korumak için tuşların üstünü şeffaf yapışkanlı film ile kaplamayı düşünüyorum. Bu işi için uygun bir ürün var mıdır?

1 Beğeni

Biz okulda materyalleri Amerikan kaplıkla kaplıyoruz. Başka adı var mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Araştırmaların sonucunda galiba en denenebilir yöntem şeffaf koli bandı yapıştırmak olacak.

1 Beğeni

Herkese merhaba.

Arkadaşlarımla birlikte sanat, kültür, bilim, felsefe üzerine paylaşımlar yapıp sunucudaki insanlarla keyifli sohbet edebileceğimiz bir sunucu açtık. İki hafta oldu yaklaşık ve gayet iyi gidiyor şu an her şey. Eğer siz de bu konularla ilgileniyorsanız ve bilgilerinizi paylaşıp sohbet etmek isterseniz sunucumuza mutlaka bekleriz.

Sunucumuz: Discord

2 Beğeni