Rıhtım Kamarası

Teşekkürler @SydneyCarton. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Sanırım istediğin buydu. Ben çeviri ve editörlüğe bakmak için sadece bu kitabı almıştım.

1 Beğeni

Çok teşekkürler @Agape. Bu Alfa klasik listesini çözmeye çalışırken oldukça zorlandım. Olabilecek tüm kitapları excele işlediğimde yayınevi karşılaştırıp teyit edeceğim.

1 Beğeni

İyi akşamlar.
Dost kitapevi’nin çıkarmış olduğu kültür kitaplığı seti hakkımda bana bilgi verebilecek olan var mı?

Seri şu ve bende merak ediyorum. Daha önce alan okuyan oldu mu arkadaşlar.

1 Beğeni

Teşeşkkürler @alper :joy::joy: Sayende fark edilmeyen değerli bir seriyi öğrenmiş olduk.

4 Beğeni

Bana da @CowardlyHero böyle bir seri olduğunu yazdı. Ben de bilmiyordum. Seriyi farkeden @CowardlyHero arkadaş oldu.

2 Beğeni

Sana da ayrıca teşekkürler @CowardlyHero

2 Beğeni

Hadi karar verin banlayacağım. :joy: Forumdaşları kasten batırmaya çalışmak, 179 kitaplık seri bulmaktan suçlu buluyorum her kimse. Yandaşları da suça ortak olmaktan donduracağım. :joy:

5 Beğeni

Ben suçsuzum hakimim. :joy::joy: (Suçlu hiç bir zaman suçunu kabul etmez). :joy:

2 Beğeni

Eğer arakadaşların aleyhine ifade verirsen cezanı hafifletirim. :sweat_smile:

2 Beğeni

Birisi banlanacaksa Tüm suç @Ufuk 'ta desek yeterli olur mu?

3 Beğeni

Ahahahaha. Demek gizliden onun başının altından çıktı. Bilmeliydim… :smirk:

2 Beğeni

Evet evet hepsi onun başının altında çıktı, sabah güvercinle haber göndermişti bana,

7 Beğeni

Şimdi olay şöyle oldu.

@Ufuk kod adlı arkadaşım sabah saatlerinde şifreli mesaj ile @alper kod adlı arkadaşımıza mesaj göndermek suretiyle olay patlat verdi. @alper kod adlı arkadaşım olaya hemen müdahale ederek konunun gündeme getirilmesini sağladı. Ben bundan sonra devreye girmiş bulundum. Yapılan araştırmalar neticesinde konunun @alper kod adlı arkadaştan çıktığını düşünerek konuyu açtım. Ancak daha sonra yapılan teknik takip ve incelemelerden sonra konunun @Ufuk kod adlı arkadaştan çıktığını öğrendim. Pişmanın suçumun hafifletilmesini talep etmekteyim.

:joy::joy::joy::rofl::rofl::rofl:

8 Beğeni

“Hey hey hey sakin ol tamam. Sakinleş adamım anlaşabiliriz” :joy:

Vay arkadaş durduk yere osö kurucusu oldum. Oyun bahçenizi yıkarım bak :joy: Hey siz o 10 kişi nerdeyseniz çıkın :joy:

6 Beğeni

Bu durumda kararım şöyle:

Ufuk, Cowardlyhero, Alper, 179 gün; Forknoxt, Strenergy ve güvercine 90 günlük uzaklaştırma veriyorum. :sunglasses: Karar resmi gazetede yayınlandıktan sonra uygulanacak olup itiraz hakkı yoktur. :joy:

6 Beğeni

@alper’le aynı hücrede kalmak istemiyorum. Güvercinle kalma hakkı talep ediyorum :joy:

4 Beğeni

Fena mı kitap okuruz. 179 gün tatil :slight_smile: hem 4 kişiyiz pişti bile oynarız

6 Beğeni

Beni de @Strenergy kardeşimle aynı hücreye alın. Yeni planlarımız hakkında konuşuruz. Çıkınca ortalığı kasıp kavuracağız.

5 Beğeni