Rıhtım Kamarası

Foruma “takip et” butonu gelmiş. Şimdi fark ettim. :slight_smile: Kuşkulandım şimdi. Acaba var mıydı hep?

2 Beğeni

Sanırım yeni bir özellik. Eskiden yoktu diye biliyorum.

2 Beğeni

Yok diye hatırlıyorum ben de, bir sorayım dedim yine de :slight_smile:

2 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam daha önce de gelmişti bu özellik ama kullanışsız olduğundan pasifti.

2 Beğeni

Benim bir takipçim var. Az ve öz. :slight_smile:

1 Beğeni

Bikmiyordum önceden olduğunu.
Neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarında takipçi olayı söz konusu olduğu için burada da olmasına sevinemedim doğrusu.

1 Beğeni

Tutarsa devam ettirirler. Tutmazsa kaldırırlar.

1 Beğeni

Takipçisi az olduğu için üzülen gördüm de sevinen görmemiştim. :slight_smile:

Umarım tutmaz. Her yerde aynı şey zaten.

3 Beğeni

Nicelik değil nitelik önemli. :slight_smile:

Benim için fark etmez. Hiç sosyal medya hesabım olmadığı için takipçi sayısı falan da umurumda değil

2 Beğeni

+1

kullanıyorum ama önemli bir özellik değil benim için…
Ama twit attığımda şöyle hissediyorum bazen;

5 Beğeni

Aynısını 1000k da hissediyorum :joy: Ama dert etmiyorum, hoşuma gittiği için paylaşıyorum yine de :smiley: 3-5 beğeni alıyorum ama her zaman :sunglasses:

6 takip edilen var ama kimseyi takip ettiğimi hatırlamıyorum ben, 4’de takipçim var bırakın peşimi utanmıyor musunuz koskoca beni takip etmeye :joy:

3 Beğeni

1000k platformu aslında çok güzel içerikler iletiler barındırıyor fakat o platformda bile çoğu okur(!) beğenilme takipleşme peşinde. Geçen bir iki tane takip isteği aldım şubat 2024 yazıyor ama belki daha yeni katılmışlardır saatler olmamıştır, ne ara 1000 takipçi kastın da herkese istek atıyorsun. Ve sürekli de ileti paylaşıyorlar olur olmadık yerde. Eskiden aktif 1k kullanıcısıydım fakat bu sebeplerden ötürü sadece okuduğum kitapları ve bu kitaplardan beğendiğim alıntıları paylaşıp çıkıyorum. Uygulamayı mahvettiler, mahvedenler de biraz platformun adminlerinin kendisi…

10 Beğeni

Paylaşıma (fotoğraf, bilgi, alıntı vs.) dayalı tüm internet uygulamaları eninde sonunda takipçi kazanma uygulamalarına dönüşüyor. Çünkü insanların içinde beğenilme, takip edilme arzuları var. Bu uygulamalar da yakıtını bu arzulardan alıyor.

8 Beğeni

Nereden çıktı bu takipçi uygulaması? Olmuyor böyle kayıp rıhtım yöneticileri, geri alın bu özelliği. Yeniçeriler gibi hoşafın yağı yok diye isyan çıkacak bakın! Gerek yok böyle işlere.

Neyse kimse beni takip etmesin bakın durup durup canım sıkılıyor! :face_exhaling: Kimseyi de takip edemem, çok zahmetli. :yawning_face: Bırakın takip işini falan, okuduğumuza bakalım biz.

2 Beğeni

Bu tarz özellikler maalesef bizimle alakalı değil. Sistemin kendi getirdiği güncellemeler. Dünya beğeni, takip vs. üzerine kurulu. Sistem geliştiricileri de geri kalmak istememiş demek ki.

1 Beğeni

Kampanya beklemekten çok sıkıldım artık ki eskisi gibi yapılmıyor da zaten. Keşke sitelere belirli sepet büyükleriyle aktif olan “indirim iste” butonu gelse.

1 Beğeni

Çocuklara okulda deyimleri öğretmek için ödev vermişler. Çocuklar deyimler üzerine maket hazırlamışlar. Çocukların çalışmalarından birkaçının fotosu :slightly_smiling_face::blush:

22 Beğeni

Teknoloji Tasarım dersinin bomboş ödevlerinden çok daha güzel ve öğretici aynı zamanda da komik bir aktivite :slight_smile: Çok hoş hepsi, bayıldım :blush:

2 Beğeni

Selam, ben 3-4 yıldır kitap okumuyorum. Elime hiç almadım desem yeridir. Hayatın ve gündemin yoğunluğu da unuttum gitti. Uyumadan önce dinlediğim sesli kitaplar sayılır mı, bilmiyorum. Kitap okumadığım için artık bu foruma bir şey de yazasım gelmiyor daha doğrusu yazamıyorum. Çünkü ruhumu besleyemiyorum. O kadar doluyum ki kitap okursam başka bir şeyi kaçıracağım endişesine kapılıyorum.

3 Beğeni