Rıhtım Kamarası

(Hüseyin gök) #150

Ben oynamadım ama full walkthrough videolarını izlemiştim. :joy: Kaliteli ve eglenceli bir oyuna benziyordu. Böyle oyunları almak için aceleye gerek yok bence %60-70 indirim oluyor epey bir zaman gencine.

Aynen ben de öyle izliyorum zaten şimdi. Pintipanda’dan izliyorum. Bazıları çok sevmiyor, kolsuz falan diyor ama ben seviyorum hikayeli oyunları oynayışını. Benim elime geçene kadar bu oyuuuun… Ben mezun olur, kariyer iş güç çoluk çocuğa karışırım :dd

İngiltere’de Yalnızlık Bakanı ve İntihar Bakanı varmış. İngiltere yönetim olarak yalnızlıkla savaşıyor. Şu açıklamaya bakın: :sweat_smile:

Tracey Crouch’un atandığı yeni bakanlıkla hükümet, sivil toplum örgütleriyle çalışarak yalnızlık ve sosyal izolasyonla mücadele edeceğini açıklamıştı. Soğuk hava ile yalnızlığın kış aylarında ölümcül olabileceği uyarısında bulunulan ülkede yapılan bir araştırma yalnızlığın günde 15 adet sigara içmek kadar kötü olduğunu ortaya koymuştu.

Yalnız bunlar intihar ederse epey trajikomik bir şey olur. ://

(Doğan Can Urul) #155

Playsation Exclusive oyunların Steam’e ve ya başka bir platforma gelmesi gibi bir durum söz konusu değil maalesef.

Ah evet fark ettim. O yüzden 13 saat boyunca başkasının oynayışını izledim :frowning: Ve hiç benim seçmeyeceğim seçenekleri seçişini :frowning:

(Emre Saydam) #157

Gerek ortadaki yumruk görseli gerekse caps lock tuşu açıkken yazılmış kelimeleriyle muazzam bir eser. benzersiz üslubu ve içeriğiyle bir edebiyat harikası.

Tuba Ezici, Adam Sandıklarımız

(Umut K.) #158

Bu şaheseri ne zaman Hasan Ali Yücel Klasikleri’ne ekleyecekler, bilginiz var mı? Ona göee alınacaklar listemi güncelleyeceğim.

(Emre Saydam) #159

Bu hızla fazla uzun sürmez. Sahi peki şeyin bunlardan haberi var mıdır, Türk Edebiyatının?

(Hiçliğin bekçisi…) #160

Sinirlerim bozuldu…

“Kendi alevlerinizde yanmaya hazır olmalısınız: önce kül olmadan kendinizi nasıl yenileyebilirsiniz?” demişti Nietzsche. Tabuları ve ülkü putlarını yıkmalıydık ona göre. Peki putları yıkarak putların bu alacakaranlığından kurtulduktan sonra ne olacaktı? Kendi alevlerimizde yandıktan sonra kendimizi yenileyemezsek ne olurdu? Nietzsche kitaplarının arkasında uyarı bulunmalı :slight_smile:

(Emre Saydam) #162