Rıhtım Kamarası

Bence hikaye… Ya da ben başka bir ülkede yaşıyorum ve bunun farkında değilim…

(Hiçliğin bekçisi…) #1855

Bir an onedio filan çıkacak sandım. :sweat_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1857

İletişim yayınları en çok yüzde kaç giriyor arkadaşlar? Borgesleri alma planım var ama yüzde 23 az geldi bir an. :thinking:

@alper @Mevlevisultan @Ufuk @Kingebu

(Buyici) #1858

Benim gözüm bu ay kapalı indirimlere. Namahrem var bana. :frowning:

(m) #1859

En çok %27 gördüm ben. Hangi sitede olduğunu hatırlayamadım ama.

(Hiçliğin bekçisi…) #1860

@Mevlevisultan Hâlâ kovulmadıysan çok da şey etmemek lazım. :sweat_smile:

@mtears Kidega indirimiyle birleştirme planım var. 100’e 20 tl olan. Sanırım aşağı yukarı aynı kapıya çıkar.

1-2 ay önceki İdefix indiriminde İletişim %35’e kadar çıkmıştı.

(Kadir) #1862

Normalde en fazla %30 görüyor, hatta şu anda Kidega’da Oğuz Atay kitapları %30 indirimde. Ama geçenlerde bir sitede %37 gördü diye aklımda kalmış.

Edit: Bkm %33-34 yapmış

%32-33 oldu en fazla benim gördüğüm. Ayrıca klasikler fuarlarda %30 oluyor, bilgin olsun.

Bazı kitaplar %34-36 falan burada.
https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/manufacturer_products&manufacturer_id=8530&filter_publisher=58

Burada da bazıları %34-36 Kitapyurdu ile aynı firma güvenilir. Denedim paketlemesi falan güzel, sorun yaşamazsın. Diğerleride %28.
https://www.kitapbulut.com/arama/Jorge%20Luis%20Borges?filter_name=Jorge+Luis+Borges&page=1&filter_publisher=58

(Ezgi ) #1864

Son dönem batırıp mezun olamadığım için kitap almak yasak bana :frowning: Ancak kitapyurdundan nakit ödeme seçeneğiyle gizlice alabilirim o yüzden İthaki %50’nin kitapyurdunda olmasını şiddetle istiyorum. İletişim yayınlarının nerede indirimli olduğunu da bilmek istemiyorum, ağlayacağım :expressionless:

Yanlış hatırlamıyorsam en çok yüzde 30 gördüm. belki 35’i gördüğü olmuştur. Ama 40 görmedim, görsem toplu alışveriş yapardım ve hatırlardım

Görsen duramazdın, görmemişindir :joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #1867

Herkese teşekkür ederim. Şu an bakamıyorum ama yarın inceleyeceğim diğer siteleri de.

@Karahayalci Üzüldüm canım ama kendini çok bunaltma. Şu an ne kadar kötü geldiğini anlayabiliyorum ama eninde sonunda mezun olacaksın ve hayata atılacaksın. Bundan kaçışın olmayacak. Biraz garip gelecek ama kendine az da olsa ayırabileceğin bir senen var önünde. Evet bazı açılardan zor olabilir ama bazı açılardan da iyi. Kendini çok üzme. Elbet verirsin dersleri. :slight_smile:

Bu arada Fidankitap sitesine de bakabilirsin. Yeni üyelere 100/20 indirim kampanyası var. O sitede güzel, paketleme hediyeler vs beğenirsin.

İletişimin sevmediğim özellikle iki yönü var, 1- Pahalı olması 2- En azından klasikleri ciltli basmıyor oluşu. 2001- 2002’de İletişim tercih ediliyordu. İyi çeviri ve tam metin konusunda alternatif yoktu ama bu gün öyle değil.

(Burak Kuşcu) #1870

@Agape çok nadir 35-40 bandında satıyorlar yılda 1 defa falan. Onun dışında istanbul’daki kendi yerlerinde giriş katta her zaman yüzde 30 indirimleri var. Ellerinde kalmış eski baskı bikaç kitabı da yüzde 50 satıyorlar.

İletişim iyi bir yayınevi. Ben özellikle birkaç yazar için takip ediyorum ama fiyatlarını çok yüksek buluyorum elbette. Klasiklerde bari en azından can yayınları gibi olsalar iyi olurdu.

(Hiçliğin bekçisi…) #1871

Ben sadece Borges alacağım. Daha fazlasını alma niyetim yok şu anlık. :slight_smile: Yarın hepsine tek tek bakacağım. Teşekkür ederim herkese.

Yarın tez savunmam var, o kadar sıkıldım ki kimsenin duymayacağı bir yerde çığlık atasım var :sweat_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1873

Herkesin içinde çığlık at. Onlar da sıkılsın. :joy:

Belki bu deli galiba deyip kaçarlar, ben de savunma mavunma yapmam :rofl: