Rıhtım Kamarası

Yoq daha neler yaw:)

1 Beğeni

Uzaylı istilası da konuşuldu ama geyiğine bu.:joy::joy::joy:

Tam 24 kafası olaylar olmuş:)

1 Beğeni

Türkiye’de bu söylentiler daha ciddiye alındı. Haftasonu Trump’ın S400 için yaptırım uygulamayacağını söyledikten sonra bizimkilerin büyük bir taviz verdikleri ve bu hafta bu tavizin ne olduğunun belli olacağı söyleniyordu.

1 Beğeni

Ben de ülkemizde sosyal medya için filtreleme denemesi yapıldığından yavaşladığını okudum.

Öyle bir açıklama görmedim.

G20 sonrasındaki açıklamasında Türkiye’nin S400 almakta haklı olduğunu ve bunun için yaptırım uygulanmasının yanlış olacağını söyledi.

Trump 15 dk önce dediğinin tam tersini açıklayan troll. Zaten bu karar ona kalmış değil.

1 Beğeni

Troller dışında kimse ciddiye almadı zaten.

1 Beğeni

“Dün kesin bir şeyler oldu, farkına varamadık ama olmadı diyemeyiz” açıklaması tam uyuyor buna :slight_smile:

2 Beğeni

Buraya daha ulaşmadılar demek ki. Biz görmedik. Mümkünse bize bi’ uğrasınlar. Anneannemin acayip soruları var. Onları cevaplasalar yeter. Hatta anneannem soru sormaya başlasa geri giderler zaten. :sweat_smile:

1 Beğeni

Bir an Esra Erol yeniden mi izdivaç sunmaya başladı dedim ama meğerse Emilia Clarke’mış. Son sezon yaramamış, Türk sunuculara dönmüş.:joy:

5 Beğeni

Daha çok Cennet Mahallesi setine benziyor. :sweat_smile:

3 Beğeni

O da olabilir. :joy:

1 Beğeni

resim resim

Yukarıdaki kitaplar elinde olan ve künye - dizi numarasını forumdaş olarak benimle paylaşabilecek var mı? :thinking:

Geldim. :slight_smile:

Korku: 3358 | ALFA | KLASİK | 88
Amok: 3357 | ALFA | KLASİK | 87

Bunlara mı ihtiyacın vardı?

4 Beğeni

Kesinlikle harika oldu.

Alfa’nın klasik dizisine neleri dahil ettiğini görmek için yeni çıkan tüm kitapların verilerini işlemek gerekiyor sanırım. :slight_smile:

1 Beğeni

13 Temmuzda Gaziantep’te olacağım bekçilik sınavı için. Antepli bir dostumuz var mı acaba burada bana yardımcı olabilecek? :smiley:

Kelime için özellikle bu, bana da @doyoulikepie önermişti çok öğretici ve pratik.

3 Beğeni

Memrise, Duolingo :Bu iki site oyunlaştırarak ingilizceyi öğretmeyi amaçlıyor.
English E-Reader : Bu sitede seviye göre okuma parçaları var.
Learning Engilish : Bu sitede dinleme yapabileceğin parçalar var.
Voscreen : Bu sitede videolardaki konuşmaları tahmin ediyorsun.

5 Beğeni