Rıhtım Kamarası

(Hiçliğin bekçisi…) #1915

Genuis dizisi var izlemediysen. İlk bölüm Einstein olsa da ikinci sezon Picasso’yu anlatıyor. Tavsiye ederim. Diğer açıdan yine DaVinci Deamons vardı ama biraz popüler kültür dizisi gibi. Detaylara takılmazsanız güzeldir. Bir film önerisi de yapayım: The Best Offer. Aklıma ilk gelenler bunlar oldu. Film olarak birkaç tane daha var: Goya’nın Hayaletleri, İnci küpeli kız. :thinking:

(Sadece Emre ) #1916

Asıl bilimkurgu şu an Çinlilerin ürettiği inovasyon ürünleri. ABD bile başa çıkamıyor adamlarla ki ABD’li şirketlerin yapamadığı şeyleri yapıyorlar. Xiaomi’nin Akıllı Ev aletlerini ve şu akıllı robot süpürgeyi görünce (Breaking Bad’te vardı) uzaylı gibi hissetim kendimi. İlk defa gördüm ve cidden aşmışlar artık. Apple aynılarını üretse 100 katı fiyattan başlardı ki Amerikalılar da zaten Çinli ürünlerine aşırı rağbet gösteriyor.

Onlar aşa dursun biz de yorumlara: “3 dolarlık ampulu akıllı diye 20 dolara satıyorsunuz” yazalım.

(M. Ihsan Tatari) bu konuyu ayırdı #1918

A post was merged into an existing topic: Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Cankut Değerli) #1919

Aranızda Reddit kullanan var mı arkadaşlar? Daha önce hesap açmıştım ve sanırım site değişmiş, yeni haline girmek için de iki faktörlü doğrulama gerekiyor. Daha önce hiç kullanmadım, sürekli kod oluşturarak mı giriş yapmam gerekiyor? Platformun tamamen yabancısıyım bu arada, girer biraz keşfederim diyordum.

(Sadece Emre ) #1920

İlk kez giriş yaptıktan sonra ayarlardan kapatıp açabilirsiniz.

(Hamdemit Abi) #1921

Eğer mobil kullanıcıysanız Reddit official yerine Reddit is fun uygulamasını öneririm.

(Cankut Değerli) #1922

Hayır, masaüstü kullanıcısıyımdır genelde. Mobilden bir şeylere bakmak pek bana göre değil.
Ancak giriş yapmak için iki faktör zorunlu anladığım kadarıyla.
Eski siteye giriş yapabiliyorum ama direkt Reddit yazdığımda çıkan sayfada altı haneli kod istiyor ondan sordum.

(Sadece Emre ) #1923

Ordu’da yaşayan veya Ordulu olan var mı? Nereden ev tutulur merkezde neresi iyidir kısa bir bilgilendirme verebilecek var mıdır?

(Hüseyin gök) #1924

Arkadaşlar Ws’de sorunmu var resim paylaşımı yapamıyorum.Kontrol edebilecek varmı?

(Kadir) #1925

Çökmüş tüm dünyada sosyal medyalar.

(Hüseyin gök) #1926

Hadi ya.Yine kim kime siber saldırı düzenliyorsa:)

(Kadir) #1927

Dün garip olaylar olduğuna dair söylentiler vardı. Dünkünün devamı olabilir.

(Hüseyin gök) #1928

Ne olmuş ki???

(Kadir) #1929

Kimse bilmiyor söylentiler var sadece. Trump’ın öldüğü, ABD’nin Rus Gemisi’ni batırdığı, İran operasyonunun kesinleştiği gibi şeyler konuşuluyor.

(Hiçliğin bekçisi…) #1930

Başka bir şey kalmış mı? :joy:

(Hüseyin gök) #1931

Yoq daha neler yaw:)

(Kadir) #1932

Uzaylı istilası da konuşuldu ama geyiğine bu.:joy::joy::joy:

(Hüseyin gök) #1933

Tam 24 kafası olaylar olmuş:)

(Kadir) #1934

Türkiye’de bu söylentiler daha ciddiye alındı. Haftasonu Trump’ın S400 için yaptırım uygulamayacağını söyledikten sonra bizimkilerin büyük bir taviz verdikleri ve bu hafta bu tavizin ne olduğunun belli olacağı söyleniyordu.

(Erdem) #1935

Ben de ülkemizde sosyal medya için filtreleme denemesi yapıldığından yavaşladığını okudum.