Rıhtım Kamarası

(Erdem) #1936

Öyle bir açıklama görmedim.

(Kadir) #1937

G20 sonrasındaki açıklamasında Türkiye’nin S400 almakta haklı olduğunu ve bunun için yaptırım uygulanmasının yanlış olacağını söyledi.

(Erdem) #1938

Trump 15 dk önce dediğinin tam tersini açıklayan troll. Zaten bu karar ona kalmış değil.

(Kadir) #1939

Troller dışında kimse ciddiye almadı zaten.

(Erdem) #1940

“Dün kesin bir şeyler oldu, farkına varamadık ama olmadı diyemeyiz” açıklaması tam uyuyor buna :slight_smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #1941

Buraya daha ulaşmadılar demek ki. Biz görmedik. Mümkünse bize bi’ uğrasınlar. Anneannemin acayip soruları var. Onları cevaplasalar yeter. Hatta anneannem soru sormaya başlasa geri giderler zaten. :sweat_smile:

(Kadir) #1942

Bir an Esra Erol yeniden mi izdivaç sunmaya başladı dedim ama meğerse Emilia Clarke’mış. Son sezon yaramamış, Türk sunuculara dönmüş.:joy:

(Hiçliğin bekçisi…) #1943

Daha çok Cennet Mahallesi setine benziyor. :sweat_smile:

(Kadir) #1944

O da olabilir. :joy:

resim resim

Yukarıdaki kitaplar elinde olan ve künye - dizi numarasını forumdaş olarak benimle paylaşabilecek var mı? :thinking:

(Damla Göl) #1946

Geldim. :slight_smile:

Korku: 3358 | ALFA | KLASİK | 88
Amok: 3357 | ALFA | KLASİK | 87

Bunlara mı ihtiyacın vardı?

Kesinlikle harika oldu.

Alfa’nın klasik dizisine neleri dahil ettiğini görmek için yeni çıkan tüm kitapların verilerini işlemek gerekiyor sanırım. :slight_smile:

(Ahmet Boyraz) #1948

13 Temmuzda Gaziantep’te olacağım bekçilik sınavı için. Antepli bir dostumuz var mı acaba burada bana yardımcı olabilecek? :smiley:

İngilizce geliştirmek için pratik yapabileceğim, düzgün bir site var mı?

(Sadece Emre ) #1950

Kelime için özellikle bu, bana da @doyoulikepie önermişti çok öğretici ve pratik.

(Emre Can Algül) #1951

Memrise, Duolingo :Bu iki site oyunlaştırarak ingilizceyi öğretmeyi amaçlıyor.
English E-Reader : Bu sitede seviye göre okuma parçaları var.
Learning Engilish : Bu sitede dinleme yapabileceğin parçalar var.
Voscreen : Bu sitede videolardaki konuşmaları tahmin ediyorsun.

Konuşma için bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Diyaloğun bir kişisini siz seslendirip sesinizi kaydediyorsunuz, gerçekten o konuda ve kalıpta konuşmanız gerektiğinde size aşinalık kazandırıyor.

(Kadir) #1953

@Endodermis @Emrecan @AeroKnight-sama Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Umuyorum ki bir gün bende İngilizce konuşacağım.:smile:

Yorumlar çok iyiymiş. :joy: