Rıhtım Kamarası

Haber doğruysa (ki doğru olmama payı da var) bu, kitabın alıcılar tarafından raftan seçilip alındığını ya da benzer bir işin internet dükkanları aracılığıyla gerçekleştirildiğini göstermez. Büyük olasılıkla çeşitli kişilerin/kurumların kitapları topluca alıp beleşe dağıtmaları söz konusudur (özellikle sosyetik çevrede). Kitaplardan az çok anlayan, okuma hazzının ne demek olduğunu bilen kişiler böyle bir kitabı, üstüne para verseler bile almazlar; o kitabın kişisel kütüphanelerinde yer işgal etmesini, aşırı ölçüde gereksiz bir yük olarak görürler…

Yine de böyle bir haberin yayınlanması, insanlarımızın kültür durumunu vurgulaması açısından önemlidir…

(Hüseyin gök) #1957

Şeyma da ölüyordu biz alalım diye :joy: Osurugunun bile bu ülkede haber oldugu şu sosyete kesiminin tez zamanda bu ülke topraklarından silinmesi temennisi ile.

(Kadir) #1958

Hepsi satılmamıştır ama kitapçılar tarafından siparişi verilmiştir yayınevine. 200-250k satar diye düşünüyorum toplamda. Sonuçta kadın zengin koca arayanlar için bir rol modeli.

İlgili sitedeki yorumlara baktım da Türk halkının ince zekasıyla gurur duydum; lafları nazikçe ve iyi giydirmişler. Birkaç yorumu aşağıya aldım (büyük harfler ilgili sitedeki yorumu yapan kişinin kullanıcı adı). Umarım forumun kurallarını ihlal etmiyorumdur.

HARBİDEN:
Bomba bu karı sarısın bomba

KİTABIN SATMA SEBEBİŞU:
Dostunu iyi tanı, rakibini daha iyi…

YAŞASİN TÜRKİYE:
demek etrafta 40 000 koyun var :slight_smile:

SADECE BEN:
kadın ters bir şey ama resmen bir sarışın bomba.

TERBİYESİZ ADAM:
Sana da Kitap Yazdırdılar ya aziz nesine kızmıyorum sen akıllısın onlar salak

GEMODEM:
40. 000 kitap 10 tl den 400. 000 lira yapar o da masrafı bile çıkartmaz ki büyük ihtimal çok satıldı haberleri çıksın diye kendisi de almış olabilir yürüüüü kaşarrrr

BÜŞRA:
gerekli olan kitaplar okunmazken gereksiz olan kitapların okunduğu güzel Ülkem

SEYMASENHEPKİTAPYAZ:
alanlar yanında 1 2 kilo da akıl alsalar böyle olmazdı

SONGÜL:
Bence çoğu kitabın güzelliğinden ziyade içinde hangi saçmalıkların olduğunu merak ettiği için almıştır.

ADINIZI YAZIN:
yazık gençliğe bak gerçek yazarların okunması gerekirken düştüğümüz hallere bak sahi kim bu kadın allahım ne çok cahil salak insan var

TİM0135:
Millet beni hiç haksız çıkarmıyor helal olsun bu millete, alırlar abi alırlar demiştim, çünkü ülke moron dolu!

ADIM ADIM:
Neyi Başardı pardon da ? Acunun İsmi olmasa Sen sadece Şeymasın cınımmm ….

SALİH:
Peki bu kadının ne özelliği var hayatını okusam ne kazanacak. Allah akıl fikir versin

AHA:
tüm kitapları da kendi almıştır nede olsa ayda 125. 000 kazanıyor :slight_smile:

AHA:
bu kitabı alanların beynini kullandığı şüpheli

ÇIBAN:
İŞTE YAŞADIĞIMIZ ÜLKEEE !!! NEDEN BU ÜLKEDEN GİTMEK İSTEMEYELİM Kİ??? KÜLTÜR SEVİYESİ DÜŞÜK, CAHİL BİR ÜLKEDE NEFES ALIP VERMEK??? CAHİLLLİKKK LOADİNGGGGG !1111

ERTUĞRUL:
sen neymişsin be şeyma vallaha ben korktum

VATANDAŞ:
uzmanlık alanın üzerine yazmışsındır umarım.

FHHHJ:
O kadar satıldığına emin misiniz? Bizim millet çok ünlü yazarların best seller kitaplarını bile satın almaz. Okumayı hiç sevmez.

MERVENUR:
‘‘Hepsini kendisi satin almistir’’ diyerek, kendimi kandirmak istiyorum. Ama burasi Türkiye. 2. hatta 3. baskisi bile kisa sürede satilir. Kabus gibi.

(Hiçliğin bekçisi…) #1961

Arkadaşlar elinde Bitmeyecek Öykü - Pegasus baskısı olan bana biraz fotoğraf atabilir mi? İlk sayfalar, resimli kısımlar yeterli.

@alper @Mevlevisultan @darrow2111

Düzenleme: @Endodermis arkadaşımız gönderdi resimleri sağ olsun. :hugs:

Ben 1-2 kitap dışı Pegasus kitaplarından almadım. Pegasus bana genel anlamda uzak bir yayınevi

(Hiçliğin bekçisi…) #1963

Ben Ende kitaplarını zaman zaman aldığım için artık mecburen Pegasus’dan alıyorum fakat merak ettiğim bir konu var. O açıdan soruyorum. Bakalım bir resim gelsin. Mutlaka bir arkadaşta vardır. :blush:

(Burak Kuşcu) #1964

@Agape dedemin vefatı sebebiyle Konya daydım… Birkaç gündür yazamıyorum bu sebeple. Gidince bakayım bende olacaktı sanki emin de değilim ama.

(Doğan Can Urul) #1965

(Hiçliğin bekçisi…) #1966

Başın sağ olsun, bilmiyordum. Çok üzüldüm… Allah rahmet eylesin. Hiç zahmet etme lütfen. :(( Yapabileceğim bir şey varsa çekinmeden iste lütfen.

Başınız sağ olsun @Mevlevisultan arkadaş.

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin.

(Burak Kuşcu) #1969

Teşekkür ederim arkadaşlar.

(Erdem) #1970

Başınız sağ olsun…

(Hamdemit Abi) #1971

Başınız sağ olsun…

(Kadir) #1972

Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun…

(M. Ihsan Tatari) #1973

Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

(Zeynep) #1974

Başınız sağ olsun , mekanı cennet olsun.

(Burak Kuşcu) #1975

Hepiniz çok sağolun. Başlığın da gündemini değiştirdim kusura bakmayın ya mahcup oldum.