Rıhtım Kamarası

Pet şişe.(20 karakter)

1 Beğeni

Evet, pet şişe olduğunu biliyorum ben de. Zamanında suculuk yapmıştık. :sweat_smile:

3 Beğeni

Ben daha çok biberon ağzı tarzı bir şeye benzettim. Lakin şu an farkettim ki kapak çıkıntısı var. :joy:

2 Beğeni

Vay be bilmeyen de yokmuş ha. Gözümle görmesem benim aklıma gelmezdi belki de. Fabrikaya girdim video çekmeme de izin vermediler ): Mükemmel bir sistem ya şu küçücük şeyden yüzlercesi bantta yürüyor 30-40 bar basıncı makine “bam” diye vuruyor ve bizim bildiğimiz pet şişeye dönüşüyor.

6 Beğeni

Sağdaki Gânimet soldaki de Leto.

Üç gündür bizimleler uzun zamandır bir hayvan dostumuz olsun istiyordum. Önce bir sokak köpeği bana alıştı, o da Karabaş, apartmanın altında ona bakıyoruz şimdi de bir komşumuz yavrularını bize verdi. İnsanın hayatına neşe katıyorlar resmen. Ama Leto’dan şüpheliyim umarım ileri de sıkıntı çıkarmaz :d

15 Beğeni

Ahahahhahaah mükemmel😄 tavşanların gözlerinden anlaşılıyor yaşlarından büyük gibiler:D

2 Beğeni

Bende 5 tane dişi köpek yavrusu var 2 aylık isteyen olursa verebilirim. Bakımı zor olmaya başladı.

Önümüzdeki yıl yüksek öğretime geçiş sınavına girmek istiyorum ama çok uzun zamandır bu konulara uzak kaldığım için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Sınavlar ne zaman ? başvurular ne zaman başlıyor ? yardımcı olacak var mı ? :blush:

1 Beğeni

Apartmanda yaşıyorsanız çok büyük problem olabilir. Tavşanların tabiatına hiç uygun değil çünkü. Hem yaşadığı yeri çok pis kullanıyorlar hem de çok hareketli oldukları için zor kontrol ediliyorlar. Babam ve kardeşim yıllarca baktılar, evimiz müstakil ve alt katında depomsu bir boşluk var, oraya gayet büyük bir alan yapmamıza rağmen hiçbirini uzun süre tutamadık. (Süreç içinde yavrularla beraber 50 kadar tavşanımız olmuştur rahat.) Bir de kedi ve köpekler tavşan yavrularını rahat bırakmadılar, hayatımın büyük travmalarındandır sabah uyandığımızda tavşanları bulamamak. Allah kolaylık versin şimdiden.

1 Beğeni

Kısmetse haftaya taşınıyoruz büyük bir bahçemiz ve balkonumuz olacak. Ben de evde hayvan bakma fikrine çok karşıydım fakat komşumuzun da tayini çıktı tavşanları kime versek diye düşünüyorlardı, dedim anneme al biz bakarız falan verdiler de şimdilik memnunuz bu şekilde giderse bakabiliriz gibi ama büyüyünce ne olur bilmiyorum. Parkta saldım bugün istedikleri kadar yediler içtiler yanımdan ayrılmadılar fakat sanki ölene kadar yiyorlarmış gibi ben tutmasam bütün parkı yiyeceklerdi sanırım, orada birisi de tavşanlarının bu şekilde çatlayarak öldüğünden bahsetti. Bakalım kısmet artık yine insanın kınadığı bir şey başına geldi, yaşamadan bilinmiyormuş.

2 Beğeni

:thinking:

5 Beğeni

Karanlık Kitaplık mı? Bir an öyle geldi. :thinking:

2 Beğeni

Bana da öyle geldi nedense :thinking:

1 Beğeni

@Agape, İthaki Modern Serisinde yer alan Yol adlı kitaptan alıntı.

1 Beğeni

Resim tarzı Karanlık Kitaplık gibi duruyor ama değilmiş demek ki. Teşekkürler. :blush:

1 Beğeni

Forumda yazılmıştı ama bulamadım, bu etiketleri çıkarmak için bir yöntem vardı, bilenler, hatırlayanlar var mı? ( Çakmakla ısıtmak yöntemini buldum ama Alfa kapaklar için uygun olmaz)

1 Beğeni

Ben kullanmadım ama Zippo çakmak yakıtıyla kolayca çıkıyormuş.

3 Beğeni

Denedim oldu. Beze biraz zippo benzini döktüm, (nemli bez gibi) etiket üzerinde bezi gezdirdim ve çıktı.

3 Beğeni

Aklıma Fareler ve İnsanlar geldi nedense…

1 Beğeni

Bebek yağı ve zeytin yağı da işe yarıyor. Saç kurutma Makinesiyle de ısıtıp çıkarabilirsiniz.

1 Beğeni

:blush::blush:

resim

10 Beğeni