Rıhtım Kamarası

Bu terste bi’ işlik var gibi. :sweat_smile:

2 Beğeni

Set alınca kutu veriyorlar mı? Kutu yüzünden yayınevi etiket fiyatını arttırmış olabilir.

Satış sayfalarında “kutulu” diye bir belirtme yok…

1 Beğeni

Aynı durum ky de witcher serisi içinde var. 6 lı set tek tek alınca 13 tl daha ucuz.

1 Beğeni

Bende de var kitap ama İstanbul’da. Bu yüzden kontrol edemiyorum. :frowning:

1 Beğeni

Ben de 1. baskı var, kontrol ettim, ben de olan kopyada bir sıkıntı yok, Sen de olan kopya da baskı hatası var, o sayfalar boş olarak ciltlenmiş.

1 Beğeni

Bende de var. Ben kitabı okudum. Böyle bir sıkıntı yoktu. Bütün 1. baskı değil de bazı kitaplar sorunlu olabilir.

1 Beğeni

Bendeki baskıda da bir sıkıntı yok. İthaki ye geri gönderirsen büyük ihtimal değişim yaparlar ellerinde varsa. Eğer kitapçıdan filan aldıysan önce oraya götür yenisi ile değişirler.

1 Beğeni

Kitabı henüz edinmediğim için yardımcı olamayacağım. Gönder gitsin yenisini yollarlar zaten. Bariz bir baskı hatası.@fatihcetin

1 Beğeni

ogm

6 Beğeni

Çok merak edilen 40.000 kişiden bazıları.

https://www.instagram.com/p/B03fqr7HUPM/?igshid=1sf6ffcvcjsmn

1 Beğeni

Üzerinden o kadar zaman geçti, hala bu kitap çıktı diye nedenı kızdıklarını anlamadım… Hikayenin finalini sevmemişlerse :slight_smile: o zaman anlarım ama basıldı diye kızıyorlarsa pek mantıklı gelmiyor bana bu tavır.

Kitabın içeriğini mantıklı bulmuyorum ama saygı duyuyorum. Bu tarz sevenlere de hitap edecek şeyler olmalı elbette fakat bu kimseleri ciddiye almıyorum şahsım olarak. Başkaları da muhtemelen beni fantastik okuduğum için ciddiye almıyordur. Olabilir. :slight_smile:

4 Beğeni

Fablehaven! Yaşasın, bir kişi daha renklerimize bağlanıyor. Bir de Percy Jackson okudun mu tamamdır bu iş! :smile:
Ohoooov, üç dört falan bayağı sonuna gelmişsin sen, ben başındasın sanıyordum. Bu arada Fablehaven’ın devam serisi de varmış, Pegasus basacaktı hatta ama ne zaman bilmiyorum.

1 Beğeni

İnceledim ama devam serisini göremedim eğer varsa 100 tl bile bayılabilirim. Gerekirse aç yaşarım. :joy: O kadar hoşuma gitti ki… Percy Jackson ise biraz beklemek zorunda çünkü elimde yok. :sweat_smile: Bu arada Malloryan ve Bayan Peregrine bitiririm diye umuyordum. Sanırım Percy her türlü seneye kalır ama belli de olmaz. Bu ay çok yoğunum bayram dolayısıyla misafirlerimiz var. Çok okuyabileceğimden emin değilim ama Fablehaven biter ya bu gece ya da yarın. Ha bir de şu kentler serisi var. O da tamamlandı. Temiz temiz onu da bitiririm. Bu aralar serilere sardırdım.

2 Beğeni

Serinin adı Dragonwatch. Henüz türkçe’de çıkmadı.
Kentler derken, İlahi Kentler serisinden mi bahsediyorsun? Müthiştir o, mutlaka dene. Son kitabı okuyamadım gerçi, tatilden döneyim alacağım onu da.

2 Beğeni

Neden söyledin ki? Devamı yok diye bilsem daha mutlu olurdum. Şimdi oturur beklerken sinir hastası olurum. Hoff…

İlahi kısmı aklıma gelmiyor hep unutuyorum. Ben seriyi tamamladım satın alarak. Artık okuması kaldı. Onu da belki Eylül belki bu ay okumaya başlarım. Daha henüz karar vermiş sayılmam ama bu sene içinde bir yerde okuyacağım kesin. :slight_smile: Yine de ruh halime bir sormam lazım. Bakalım o ne düşünecek… :sweat_smile:

1 Beğeni

Sektirmeden başla derim ben ama sen bilirsin tabii, okuması keyifli bir arkadaşımızdır. :slight_smile:

1 Beğeni

Ciddi anlamda yoğun bir dönemdeyim. Hem ruhsal hem çevresel hem her türlüsel. Beynim de bedenim de çok yoruluyor. Anneannem alzeheimer olduğu için bazı günleri çok zor oluyor. Hiç susmadan bir soruyu 64 kez sordu geçen gün ve bu sadece bir tanesiydi. Günde ortalama 50 soru filan soruyor ve geriye kalan vakitlerde de konuşuyor. Bütün hayat hikayesini sanırım bir ayda 20 kez dinledim. Bu da beni beynen yoruyor. Kitap okuyayım o konuşsun diyorum bu sefer de sürekli “Karanlıkta gözlerin bozulur.” diyor. Oysa saat öğlen 12. :sweat_smile: Ona göre her türlü gözlerim bozuluyor. Ya karanlık geliyor ya da yazıları ufak buluyor. :blush: Anlayacağın Fablehaven gibi tatlı seriler beni dinlendiriyor. Sayfayı açtığın anda kaos, sfenks, iblisler, periler, troller, sentorlar etrafımı sarıyor. Kentler dikkat gerektiriyor mu emin değilim çünkü okurken bir yandan sürekli " Anladım, hı hı, haklısın, doğru, aa" diyorum periyodik olarak. :joy:

5 Beğeni

Brandon Mull Sevenler Derneği’ni kurmanın vakti geldi sanırım… :wink:

4 Beğeni