Rıhtım'ın Evcil Hayvanları

Bu da benim sıpa “Loki” :joy:

27 Beğeni

Oğluşum Şeker

29 Beğeni

Son iki aydır bu arkadaşlarla beraber evimizi paylaşıyoruz. Kızımın alerjik astımı nedeniyle başka hayvan besleyemediğimiz için balık en güzeli. Alttaki arkadaşlarda 10 kişiyle çıktığımız macerada 75 kişiye ulaşmamızı sağladılar. Şimdilik yavru oldukları için sıkıntı yok ama bu hızla ürersek sığamayız bu eve :grin: Yavruların büyük kısmını büyütüp dağıtacağım muhtemelen.

15 Beğeni

Bu da benim geçen yıl sahiplendirdiğim kedim. 6 sene benle beraberdi. Gitti, bir hafta geçmişti; eve geldim, mama kabını boş görünce hemen doldurup seslendim, “gel” diye. Sesim boşluğa karıştı, o an hayatımda nasıl bir yeri olduğunu anlayıp olduğum yere çöküp ağlamıştım, 30 yaşındayım hayatımda fözyaşı döktüğüm nadir anlardan biriydi… Bir insandan asla göremeyeceğiniz bir sevgi verebiliyorlar size. Kim ne derse desin, sizi en çok seven varlıktan bile çok sevebiliyorlar.

27 Beğeni

Daha dün bunu çekmiştim. Bugün hasta kuşumuz İncir öldü. Pamuk (daha beyaz renkli olan) da olacakları hissetmiş gibi dün yanından pek ayrılmamıştı. :confused: Sabah uyanmadan hemen önce de rüyamda pamuğun kanatlarının biri tarafından kesilmiş olduğunu görüp çok üzülmüştüm.

16 Beğeni

Başınız sağ olsun :(((

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Bir süre yeni kuş almak istemiyorum. Pamuk da çok şanssız. Arkadaşları ya kayboldu, ya öldü. Her yeri dolanıp duruyor şimdi.

3 Beğeni

Pamuk için alışması zor olur ama yalnızlığa da… :confused:

3 Beğeni

Duruma göre alabiliriz o zaman. Bazı kuşlar yalnız da iyi durabiliyor. Eskiden yanında başka kuş istemeyen bir kuşum vardı, kendi halinde takılan.

2 Beğeni

Lisedeyken 4 sene baktığım muhabbet kuşum öldüğünden beri başka hayvan almak istemiyorum. Etkisinden kurtulmak uzun zaman alıyor.

5 Beğeni

Evet zor bayağı. Gerçi kaybolan kuşum benim için en özel kuştu, ona çok daha üzülmüştüm. Bu, acı çekiyordu, daha fazla çekmeden ölmüş oldu.

3 Beğeni

Adı Luna bu arada kendisi bir erkek

29 Beğeni

Bu da bizim oğlan Şah :heart_eyes_cat: Her ne kadar bu aralar çok görüşemesek de.

30 Beğeni

Can yoldaşım bir deli. :joy:
{kod adı:Rukıa} :love_you_gesture:t2::heart_eyes_cat:

36 Beğeni

Yeni yıla karşı duruşumuz budur. Ben ve Kuş’um 2020’de ilk ne okusak diye düşünüyoruz. (Adı: Kuş)

35 Beğeni

Ailemize yeni katıldı. Daha minicik.
Adı Rıfkı :smiley:

25 Beğeni

Şanslı Freya bebeğimiz.

Hermione Granger

Kraliçe Polina ve Şanslı Freya :heart_eyes:

21 Beğeni

Ne kadar da tatlılar :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

4 Beğeni

Teşekkür ediyorlar. :heart_eyes::heavy_heart_exclamation:

2 Beğeni