Rıhtım'ın Evcil Hayvanları

Bu da benimki :heart_eyes:

46 Beğeni

Gözlerine bayıldım ya. Ne kadar güzel gözleri varmış. :heart_eyes:

6 Beğeni

Allahım! Çok güzel ya! Patileriiii!!! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

4 Beğeni

buda benim küçük yaramaz kızım Marvel :sweat_smile::sweat_smile:

28 Beğeni

Amanın! Buda’lar uçmuş, siz dua edin ki @Agape burada değil. Yoksa sizi Hindistan’a yollardı.

5 Beğeni

Bu da bizim sıpa :slight_smile:

21 Beğeni

BU DA BİZİM BUDA!!

13 Beğeni

İyi akşamlar size bir şey danışmak istiyorum. Ben bir kedi sahiplenmek istiyorum ama bir sorunum var. Evden iş için sabah çıkıp akşam saatlerinde ancak dönüyorum. O sırada evde babam belki olur belki olmaz. Yani evde tek kalacak olması benim sahipleneceğim minik kedim için sıkıntı olur mu? Sahiplenmemeli miyim? Ama şu yaşıma geldim artık evimde minik bir arkadaş istiyorum. Ama miniğinde canının sıkılmasını ya da Allah korusun başka kötü bir şey olmasını istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım? :anguished:

3 Beğeni

Bu durumda kedi beslemenizde bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Köpek olsa bu durum zor olur ancak kedi daha az sorumluluk isteyen bir canlı. Mamasını ve kumunu sürekli kontrol ettiğiniz takdirde bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

3 Beğeni

Maması, suyu ve kumu olduğu sürece, pencereler kapalı (güvenliği için) ama havalandırma da sağlanmak suretiyle evde kedi tek başına kalabilir. Akşam geldiğinizde kendisiyle çok oynamalısınız ama. :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

3 Beğeni

Anladım çok teşekkürler. :smiling_face_with_three_hearts:
@merveriii teşekkürler pencereler aklıma gelmemişti haklısınız. Dikkatli olmak şartıyla sahipleneceğim :ok_woman:

5 Beğeni

Bu da bizim Felix. Gerçi herkes istediği isimle çağırıyor ama neyse. Iki gün sonra 1 aylık olacak. Kaybolanın yeri ayrıydı ama en azından aynı ailedenler. :slightly_smiling_face:

29 Beğeni

Ben de kaplumbağa alıp, ismini great a’tuin koymayı planlıyorum.

4 Beğeni

Bizim baktıklarımız hep bi garip oluyor zaten. Sen ne yapıyon öyle. :roll_eyes: Adı Voncuk. ( Evet boncuk değil :slight_smile:)

23 Beğeni

Harika bir fotoğraf. :joy: :joy: :joy:
Bunu görmüşken ben de hemen benimkini atayım. Adı Pixie, o da böyle acayip hareketler yapmaya bayılır ve kapının anahtar deliğinden duvardaki çivi deliğine kadar her yere tutunur.

Bunlar da kanıtlarım :joy: :joy:

32 Beğeni

Çok küçük ve çok tatlıı. :heart_eyes::heart_eyes:

3 Beğeni

Kafese takılı bir yuva var mı? Acaba doğmak istiyor da yer mi arıyor diye düşündüm. Eşi var mı yok mu gerçi bilmiyorum fakat fotoğrafı görünce aklıma ilk bu geldi.

1 Beğeni

Ben bu çocuğun ağğğzınııı yerimmmmmmm :purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::heavy_heart_exclamation::hibiscus::hibiscus::hibiscus::rosette::heavy_heart_exclamation::bouquet::bouquet: Çok güzel bir bebek!!!

3 Beğeni

Bu işi yapan kişilere sorduğuma göre normal bişey olduğunu, bazı kuşların bu şekilde davranabildiğini, zamanla geçeceğini söylediler.

2 Beğeni

Görebildiğim kadarıyla yavruya benziyor. Kendilerini güvende hissetmediklerinde benzer davranışları sergileyebiliyorlar. Muhtemelen kalabalık bir üretimhaneden çıkmadır. Kuşunuz yalnız mı?

2 Beğeni