Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

BKM siparişim geldi.2 yıl aradan sonra kısa aralıklarla Bkm’den 2 kez sipariş vermiş oldum.Paketlemeleri nispeten iyiydi, baloncukla iyice sarılmış.Konstantiniyye Oteli hafif yıpranmış gibi, Elveda Güzel Vatanım benzer şekilde hafif hasarlı, bu 2 ufak sorun hariç temizler diyebilirim.

28 Beğeni

Listemdeki kitapları tamamlama hususunda epey yol katettim. Geçtiğimiz günlerde Idefix’te sepette extra %10 indirim kampanyası vardı. Hediye çekini kod ile alıp sepette de ekstra kod kullanıp oldukça kârlı bir alışveriş yaptım. Bozkurtlar 126 TL’ ye geldi. :slightly_smiling_face:
20210726_173436

BKM siparişim; sadece Barok Döngü üçlemesinde rahatsız etmeyecek seviyede kirlilik ve hasar harici problem yaşamadım.

50 Beğeni

Burada bir çift böbrek+dalak falan görüyorum ayrıca buradan KARGOMsendenin kulaklarını çınlatmak istiyorum.Benimkini İzmite pişmaniye almaya gönderdiklerinden şüphelenmeye başladım.

8 Beğeni

:grin::grin: O kadar yoktur ya kod mod olabildiğince uyguna getirdim :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

İyi günlerde okuyun çok özendim…Şu sıra beni mutlu edebilecek şey sanırım şöyle bir yığının başında saatler harcamak.

1 Beğeni

Hepsiburada alışverişlerime kitap ekliyorum bu aralar,inatla poşete koyup gönderiyorlar,ama bir şekilde hasarsız geliyor :slight_smile:

16 Beğeni

D&R alışveriş yapmaktan çok, baskısını merak ettiğim kitapları incelemek için kullandığım bir yer ama girmişken 14.90₺ kampanyasından bir kitap alayım dedim. Uzun zamandır kitapçıdan alışveriş yapmadığım için resmen nasıl alışveriş yapılır unutmuşum. Kitabın arkasında maket bıçağı kesikleri var. :grin: Küçük kusurlara takılmadığım için sorun yapmadım ama resmen bile isteye sorunlu kitap aldım. :grinning_face_with_smiling_eyes:

9 Beğeni

Teşekkür ederim bunun katbekat fazlası sizin olsun inşallah🙂

1 Beğeni

Bugün biraz kitapçı dolaşmak istedim. Gitmişken almamak olmazdı. Can’lar Dost Kitabevi indirim kısmından. İnternet fiyatına olunca kendim seçerek bir kaç tane alıyım dedim.

YKY’ler de kendi kitabevinden. 4 al 3 öde görünce uygun olur demiştim ama normal indirim oranını düşürmüşler. Bir de fiyatlara dikkat etmeden alınca en ucuzlar bedavaya geldi. :slight_smile:

29 Beğeni

34 Beğeni

Bazı sebeplerden dolayı D&R’dan alışveriş yapmayı düşünmüyordum ama bu kitabı 15 TL’ye görüp almasam üzülürdüm, o yüzden mağazasından tek kitaplık bir alışveriş yapmış oldum. :upside_down_face:

23 Beğeni

D&R siparişim bir günde ve tertemiz geldi.

24 Beğeni

Bir Kış Gecesi Masalı’nın iç kapağı altın renkli sanırım? Artık genç yetişkin serilere başlamak istemiyorum ama bunu baya merak ediyorum.

1 Beğeni

Ben okuyup beğenmiştim bu kitabı. Sulu sepken YA değil, görece gerilim ögeleri bile var diyebiliriz.

Edit: Bu kitabı 5 kişi etkinlik kapsamında okumuştuk (sevmeyen yoktu). Eski yorumlarıma baktım da, tekrar hatırladım kitabı. YA karakter içeren ama YA olmayan bir kitap. İçinde Rusya tarihi, fantastik karakterler, dinsel ögeler filan yer alıyor. Vampirli emcüklemeli YA olmadığı konusunda bana güvenebilirsiniz. :slight_smile:

2 Beğeni

Sağolun yorum için. İlk alışverişimde alayım. Güzel bir genç yetişkin okumanın tadını özledim.

Devamını okuyan arkadaşa da sordum şimdi, devam kitapları da güzelmiş. En çok üçüncü kitabı sevmiş.

Keyifli okumalar size de, umarım bizim kadar seversiniz (sevmezseniz bir kitap hediye ederim size, kendimi sorumlu hissettim. :slight_smile:)

2 Beğeni

İç kapakta lacivert ama altın rengi yazılar ve işlemeler var. Eşim için aldım ama ben de okuyacağım tabiki. :slight_smile:

1 Beğeni

6.45 kitaplarının birkaç sayfasının fotoğrafını atmanız mümkün mü?

@isos81 Demek ki finali güzel :slight_smile: . Çok teşekkür ederim. O kadar çok kitabım var ki şu an önüme hediye kitap yığılsa koyacak yerim yok :smiley: .

@Erdal_01 Lacivert ve altın renk uyumu harika. Umarım Ephesus kısa zamanda devamını da çıkartır ki bence en hızlı yayınevlerinden.

2 Beğeni

1 Beğeni