Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Alfa ve YKY henüz zamlanmamışken bunları aradan çıkarmak istedim. İkisini de Kidega’dan %50 indirim ile aldım.

30 Beğeni

Yine Kitapyurdundan aldım. Parça parça toplamaya devam ediyorum. :slightly_smiling_face:

36 Beğeni

Kidega’dan %50 indirim kampanyasından aldıklarım. :slightly_smiling_face: Kitapların üzerinde biraz toz vardı, onun dışında bir hasar yok.

59 Beğeni

Sol taraf Amazon sağ Kidega.Amazondan indirim kodu için yeni hesap açıp Prime olmadan almama rağmen ertesi gün hemen geldi.Kidegadan ise ilk siparişimi vermiştim ancak bundan sonra kolay kolay tekrar sipariş vermem diye tahmin ediyorum.Ayın 8inde almış olmama ve aralarında temini en geç olan kitap 4 iş günü olmasına rağmen kitapları temin edemediler .İki üç kez müşteri hizmetleri ile görüşme yapmam sonucunda bugün(29’u) ancak alabildim.Onun dışında kitaplar da tamamen Allah’a emanet gelmiş.Hiçbir koruma olmadan sadece koliye koyup göndermişler.Birkaç kitabın köşesinde ezikler mevcuttu ve kitaplar oldukça tozluydu.Yine de zam yemeden uygun fiyata alabildiğim için mutluyum :hugs:

40 Beğeni

Stephen King üstadın Kara Kule serisini her gün iş Bankası kültür satış yerinden alarak seriyi tamamladım. İlginç bir durum oldu. Tek seferde almak yerine tek tek almak. Satış elemanları da şaşırmıştır… Altın kitap yayınları ne %40 indirim ile aldım ama internet satış sitelerinden çok az bir fark ile aldım…

36 Beğeni

Birinin Bone okuduğunu -ya da okuyacağını-görmek beni çok mutlu ediyor, keyifli okumalar.

2 Beğeni

Kidegadan yaptığım sipariş. Amitav Ghosh’un deniz üçleme serisinden iki kitap ve bir diğer G.R.R Martin dedemin Yedi krallık şövalyesi kitabı ile sipariş verdim. Sağlam bir şekilde gelmiş. Yedi krallık şövalyesi ciltli zarar görmeden gelmesine sevindim. Amitav Ghosh’un bir diğer kitabını da BKM’den sipariş ettim. Gelince paylaşım yaparım… Herkese iyi okumalar…

31 Beğeni

Amazon 3 al 2 öde ile Everest Açıkhava kitapları ve bir arkadaşımın ısrarlı önerisi ile Seray Şahiner’in Ülker Abla kitabı.

28 Beğeni

Sahafçıdan aldığım hazinelerin bir kısmı part 1… 9 kitap toplamda 180 Ytl ödedim. Edisyonları gayet iyi özellikle dikkat ederek ten aldım. Kitap eski de olsa yeni de sağlam olmalı…:face_with_hand_over_mouth: Yeniler kadar eski kitaplarında ayrı bir yeri vardır.

16 Beğeni

Dipten Gelen Dalga 1 ve 2’yi kaç liraya aldınız?

2 Beğeni

28 YTL’ye mal oldu. İyi bakmışlar yaşına göre çok iyiydi.

1 Beğeni

Annem şu indirim bitmeden eve pirinç falan al dedi Amazondan, çok indirimliymiş, işte verdim ona telefonu o yaptı sepeti bakıyor bu kitap kalmış sepette istiyor musun dedi 6 TL bir şey değilmiş dedi ve kendi kartıyla beraber ödeme yapmama izin verdi. Yoksa cidden kendim almayacaktım 6 TL de olsa koleksiyona yatırım yapmak için evdeki.Kısaca anam sağolsun :innocent: :rofl:

22 Beğeni

Hepsiburada’da zamlı etiket fiyatı henüz yansımamışken, 60tl’yken ve %50 indirimle kalan son Vakıf kitaplarını da aldım. Yorum yaz kazandan 20tl cüzdan hediyesi ve 5tl de TıklaKazan’dan gelince iki kitabı 35tl’ye aldım. :partying_face: Sanırım son indirimleri de böylece kapatmış oldum. Bir tek Amazon kargosu bekliyorum onu da son 30tl kod indirimiyle almadan duramadım :see_no_evil:

25 Beğeni

Keyifle okuyun , Seray Şahiner’in Antabus kitabını okumadıysanız önce onu okumanızı öneririm . Ülker Abla , o kitaptaki bir yan karakter .

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Önce o kitabı okuyayım o zaman. Ülker Abla kitabında o kitaba göndermeler yapılıyor mu?

1 Beğeni

Parfümün Dansı’nın popüler olduğu zamandan beri, elimde olmayan Tom Robbins kitaplarını tamamlamak istiyordum. Kidega, Ayrıntı Yayınları indirimi sayesinde bu isteğimi yıllar sonra gerçekleştirmiş oldum. İki hafta kadar bekledim ama bence beklemeye değdi, kitaplar sağlam geldi.

Osprey Büyük Komutanlar Serisi’ni de eşimin isteği üzerine idefix’ten aldım.

35 Beğeni

Amazon, BKM, Kidega karışık.

38 Beğeni

Ülker Abla 'yı henüz okumadım . Antabus kitabındaki okuyucular tarafından sevilen bir karakter . Direkt okursanız , kaçırdığınız bir yer olmaz diye tahmin ediyorum. Önce Antabus’u okursanız daha çok seversiniz diye düşünüyorum .

1 Beğeni

Kidega’da iptaller sıkmaya başladı artık. Önceki siparişimde iptal olan kitap olduğu için siparişi iptal edip yeniden sipariş verdim bu sefer de başka kitaplar iptal olmuş. Önceden bu tip problemler yoktu ya da azdı. 100₺ altına düşmediği için kalanları gelse diye bekliyorum artık.

6 Beğeni

Sipariş verdim. Muhtemelen Amazon yarına kitabı göndermiş olur. Söylediğiniz gibi yapıp öncelikle Antabus okuyacağım.

1 Beğeni