Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

34 Beğeni

Kitaplığımdan bazı kitapları takas yaparak bugün bir sahaf kitabevinden aldığım yeni kitaplar.

46 Beğeni

Young-Ha kitapçıdan, Aytmatov özel baskı hedáye.

24 Beğeni

Hediye mi? Bir saniye… :upside_down_face:

9 Beğeni

Nöbet sonrası mı geldi peki?

8 Beğeni

Benim de Tarihin Doğal Deneyleri (Ciltli) siparişimi iptal etmişler. Acaba Pegasus özelinde bir sorun mu var? Ucuza satmak istemediler mi son zamlardan sonra :slight_smile:

1 Beğeni

Sırf o yüzden hedaye yazmıştım kimse unutmamış :smile:

@Boneca aynen nöbet sonrası sürpriiz :smile:

7 Beğeni

İdefix’ten aldığım Orhan Kemal romanları bugün geldi. Kitaplar çok temiz bir şekilde, sıfır hasarla gönderilmiş. Fiyatlar da uygundu. Birkaç tane de Kidega’dan sipariş vermiştim, onlar da bir iki güne gelir.

41 Beğeni

Amazon ve BKM alışverişim :woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2::woman_facepalming:t2:

53 Beğeni

Seray Şahiner kitapları Amazon dan ertesi gün geldi. Diğer kitaplar İdefix siparişi, çok geç geldi kitaplar.

53 Beğeni

Grimm masallarının baskısı çok güzel gözüküyor ya.

4 Beğeni

Karşıyaka iş kültürün yanından geçerkrn acaba bu hafta yüzde kırk indirimli ne var diye bktım sonuç bu :slight_smile:

21 Beğeni

Ciltli de indirim var mıydı? Ona göre gideyim :slight_smile:

Sadece karton kapak vardı.

Teşekkür ederim. 20karakter.

Çok heyecanlıyım :heart_eyes:

44 Beğeni

Arkadaşlar grimm masalları ve andersen masallarını hangi yayınevinden tavsiye edersiniz.

Bende eski bir Andersen Masalları kitabı mevcut okumadım lakin yeni kitapta varsa eksiklikleri belki tamamlanmış olması muhtemel. Bir de kağıt kalitesi ve ciltli olarak piyasaya çıkması olası gözüküyor. Aklıma geldi Doruk yayınları tarafından basılan kitabı almıştım. 2003 basımı imiş 800 küsur sayfa.

BKM sitesinden 4 kitap siparişim geldi. Umberto Eco’nun yine şaheserlerinden 3 ciltlik Felsefe tarihi kitapları ile Bir Devrin Hafızası ile ilgili siyasi bir anlatı olan kitabı, yazarın ismi Rasim Cinisli ve ciltli kitap 19 lira çok komik bir fiyatı var… Kargoyu da sağlam göndermişler…!

IMG_20211202_105948|668x500

7 Beğeni

Jules Verne de sonunda tamamlandı. Bundan sonra bir de YKY Delta’dan istediklerimi aldığım bir sipariş daha var. Pişman olmamak adına Prespero serisini de yanına attım ama sanırım çok geç temin edilecek. Ön sipariş ürünler de var. Ay sonuna doğru gelir galiba. Sanırım takip etmeyi bıraktıklarım dışında serilerde ve dizilerde eksik gedik kalmadı. Bundan sonrası sadece yeni çıkarsa aylara bölmek olacak.

36 Beğeni