Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ged bidliğimiz ged mi Pp ve kullanıcı ismi değişmiş sanırım hatırlayamadım. @_Ged kaç gündür bekliyorsunuz?

1 Beğeni

Tam 25 gün olmuş. :joy::joy: Ben şimdiye 100 defa okumuştum ama işte. Karton kapağa bile razıyım yeter ki gelsin.

@abkaen2 aşk olsun Kadir bey, arada kafama esiyor profil resmini değiştiriyorum ama isimler değişmez. İsimler her şeydir. :buyucu: Yakında bir ayımızı devireceğiz.

4 Beğeni

Kusura bakmayın bir an unuttum. Harbiden o 25 güne nasıl tahammül edebildiniz? Yakında gönderilecek tarzı bir geri dönüş aldınız mı kitabınızın üstüne yatmasınlar?

%50 indirim varken aldım. Gelir gelmez okurum büyük ihtimalle.

Yo önemli değil. Ben öyle tatlı şekilde takılmak istedim. :slight_smile: O kadar çok kitap var ki, sıra ona gelir mi düşüncemden dolayı sanırım. :grin: İkinci baskı yapıldığından depoda kalmamış. Sağ olsunlar ilgilendiler. Kısa sürede gelir diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Nereden aldınız acaba?

Kitap Yurdu’ndan almıştım ama kampanya bitmiş. 33,50 TL olarak güncellenmiş fiyatı.

Sanırım şu anda burası en ucuz. Aynı zamanda imzalı.

Mahşer ciltli 70 TL, Insomnia 109 TL. Sahaflarda Insomnia çevirisi ikinci eli 250-300 TL civarında satılıyor. Muhtemelen kırpılmış, çünkü 900 sayfa kitabın çevirisi 640 sayfa :grin:

19 Beğeni

Tıkla Kazan ’ dan aldığım 4 tl’lik kitap. 5 tl’lik hepsipapelle para ödememiş oldum. İyi oluyor böyle küçükte olsa bir şeyler alabiliyoruz. :sweat_smile:

13 Beğeni

Swamp Thing ve üstündekiler ilknokta. Altındakiler BKM. İlknokta iki günde BKM iki haftada gönderdi.
BKM yeni çıkan iki Can kısa klasiği sipariş tarihinden 4-5 gün sonra iptal etti, sonrasında Haşhaş Savaşı tedariğini bekledi. 1. baskı tükenmiş, yeni baskı geldi. Ama kutusuz, baloncuğu poşete koyup gönderdikleri için bu kitap biraz hasarlı malesef :confused:

Ama Köstebek Şehri tükenmiş durumdayken BKM’de buldum, o sevindirici oldu. Torben Kuhlmann’dan Armstrong, Lindbergh ve Köstebek Şehrini tamamlamış oldum. Tek sıkıntı Armstrong yeni baskı yaptığı için diğerleri gibi ciltli değil ve boyut olarak çok az küçük.

Bu sipariş ile mevcut fiyat artışları da kendini belli etmeye başladı. İlknoktadan gelen sadece 5 kitabın fiyatı 154 tl ki %50 indirim ile. Bir tanesi zaten sadece 9 tl -Maymun Pençesi.

ithaki Korku Ajandası da geçen seneki Bilim Kurgu Ajandasına göre bir tık daha kaliteli olmuş. Cilt dokusu ve kalitesi daha iyi bence.

34 Beğeni

Rica etsem Korku Ajandasından birkaç fotoğraf atar mısınız ? Alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım :thinking:

1 Beğeni

Burada Alper paylaşmış. Şuan ofiste yoğun olduğum için daha sonra fırsat bulursam paylaşmaya çalışacağım.

2 Beğeni

Bir süre sonra Türkçe’de zam ve güncelleme eş anlamlı olacak galiba. Zam gibi bir olgu o kadar olağanlaşmış ki olacağı kesin ama zamanı açık değil gibi bir duruma gelmiş. Yakında Orta Direk Şaban filminde Kemal Sunal’ın zam (güncelleme!!!) olmayınca rahatsızlanacağı gibi rahatsızlanacağız sanırım.

1 Beğeni

Kitapsepeti siparişim. Minyatür adlı kitap ykyde stokta yoktu ancak kitapsepetinde vardı gerçekten müthiş bir kitapmış.

27 Beğeni

Hadi bakalım övüldüğü kadar var mı …

20 Beğeni

Edessa kitabevi alışverişim.

34 Beğeni

Amazon.

26 Beğeni

Son birkaç haftada Amazon, Hepsiburada ve Trendyol’dan yaptığım karışık alışverişler. :upside_down_face:

42 Beğeni

N11, BKM ve Trendyol karışık.

33 Beğeni