Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Sizin kutu sağlam gelmiş. Kıskandım şu an :sweat_smile:

1 Beğeni

Aslında alttan küçük bir açılma var ama sıkıntı olacak kadar değil. Görüntüsü düzgün. :grinning:

1 Beğeni

En üstteki hepsiburada tıkla kazan 50 kuruşa geldi, diğer ikisi amazon dün sipariş ettim bugün karda kışta nasıl geldi hayret içindeyim. Cumartesi teslim edilir yazıyordu.

16 Beğeni

N11 30/75 kuponuyla aldığım kitaplar.İdefix mağazasından aldığım için paketleme güzel yapılmıştı, herhangi bir hasar yok.

28 Beğeni

Muhtemelen bir iki gün içerisinde elime ulaşacak olanlar:

1. Stephen King - Hayvan Mezarlığı

hayvan-mezarlığı

1. Robert E. Howard - Conan: Ejderhanın Saati

2. Isaac Asimov - Çıplak Güneş - Robot Serisi 2. Kitap

3. Ivan Gonçarov - Oblomov

4. Tolstoy - Anna Karenina

5. Mary Shelley - Frankenstein Ya Da Modern Prometheus

6. Sheridan Le Fanu - Carmilla

7. Tolstoy - Şeytan - Peder - Sergi

8. Nabizade Nazım - Karabibik

14 Beğeni

Hepsiburada 50/150 indirim kuponuyla aldıklarım. Türlerin Kökeni 30 TL. 150 TL’yi bulmak için aldığım King’ler. Şeffaf yeni genişletilmiş baskı, Christine ve Ruhlar Dükkanı yerine koyduğum kayıp ve hasarlı kitaplar. Ölüm Dansı kurgu dışı olması nedeniyle beklettiğim ancak indirim nedeniyle aldığım bir kitap. Tertemiz, hasarsız geldi hepsi.

34 Beğeni

Taschen kitapları Amazon’dan, Kırım Savaşı Öncesi Osmanlı Ordusu Hepsiburada tıklakazan kampanyasından.

46 Beğeni

Bu LOTR tek cildi teeee 2001’de almıştım. O zamanın parasıyla 35 lira vermiştim. Çevredeki herkes “35TL’ye kitap mı alınır o paraya 2 kilo et alınırdı” demişlerdi. Kitap hala 2 kilo et parası ediyor :rofl:

Metis 2001 yılında bile pahalıydı

18 Beğeni

İlknokta siparişimde Tüm Panayırların Heyulası kitabı da vardı. Ön sipariş tarihi 26.01 görünüyordu, sanırım yetişmediği için 31.01 olarak değiştirilmiş dolayısıyla diğer kitapların kargolanması da o günü bekliyor. Benim gibi siparişinde bu kitap olanlar varsa haber vereyim dedim.

3 Beğeni

N11/İdefix mağazası 75/30 kupon 5 ayrı hesap tanesi 51.6 TL toplamda 258 TL. Sıramı savdım ama karton kapakta. Ciltlisini almaya gözüm kesmedi, yarışmacı arkadaşlara başarılar.

40 Beğeni

İndirim konusunda haber verdiğim Çizgiromanlar bugün geldi. İçinde M. R. James’in resmedilmiş toplamda 8 korku öyküsü bulunuyor. Leah Moore, Alan Moore’ın kızıymış bu arada :slight_smile:

30 Beğeni

Hocam kitapların sayfa kalitesi nasıldır? Diğer alfa kitapları gibi mi?

2 Beğeni

Evet hocam, örneğin Bedenin Tarihi kitabında kullanılan aynı sayfa kalitesine sahip, bir düşüş görmedim.

4 Beğeni

Teşekkür ederim. Sitelerine yanlışlıkla 3. hamur yazmışlar demek ki.

3 Beğeni

Baskan Yayınları’ndan çıkma Pardayanlar’ın yanına Dedalus baskılarını da ekledim. :see_no_evil:

Sol taraf Kitapyurdu, BKM Kitap, Amazon karışık… :slight_smile: Hepsi temiz ve hasarsız geldi.

39 Beğeni

Keyifle okuyun. Siteden memnun kaldınız mı ? Yeğenim manga okuyor da onun için soruyorum . Her aradığını bulamıyoruz.

3 Beğeni

Cep boyları toplamaya başladım. Özellikle yolculukta taşımanın ve kullanımın tadına vardım. Amazondan 10 adet alırsan %15 indirim vardı öylece alıverdim 110 tl tuttu

37 Beğeni

İlknokta’dan aldığım kitaplar geldi. Zaman Çarkını 4’e kadar ciltli almıştım ancak baktım ki cüzdan elden gidiyor, ciltsiz devam ediyorum :slight_smile:

42 Beğeni

Dedim ama alamadım kitabı. :slight_smile: İdefix bugün iptal etti siparişi. YKY kitabı hâlâ dağıtamadı galiba.

4 Beğeni

Kitaplar geldi ancak bir sorun var :smiley: Felsefeye Giriş kitabının bandrolü THG-0698739-LPF ancak sorgulama uygulamasında böyle bir kayıt bulunamadı diyor. Bir başkası da deneyebilir mi acaba, sorun bende olabilir.

11 Beğeni