Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

kitapyurdu.

28 Beğeni

Kaderimde Malazan aldım demek de varmış. Çok mutluyum.

47 Beğeni

Tek eksiğim vardı, onu da tamamlamış oldum. Bu eski baskısını çok seviyorum. Bunu aldım.

21 Beğeni

Boyut nasıl hocam Rüzgarın Şarkısı kadar var mı yoksa klasik kitap boyutunda mı?

2 Beğeni

Amazondan eski fiyatın üzerinden indirimle aldım ama 175’e çıkmasının hiçbir anlamı yok. Kutuyu sevdim, tuttuğum birkaç kutulu seriden birisi olacak ama Parodi kesinlikle fiyat ve kalite dengesinden biraz şaşmış gibi

17 Beğeni

Amazon siparişim

@gozubocek kitabın sayfa köşeleri üzdü. Nerden aldınız?

27 Beğeni

Boyutu klasik kitap boyundan uzun. Haşhaş savaşı kadar.
@_OZ ilknoktadan aldım kitabı. Köşeleri maalesef sorunlu.

1 Beğeni

İlknokta siparişim. Bugün gelir diye bir beklentim yoktu o yüzden uykum bölündü fakat buna değer.

39 Beğeni

Hocam kitabın içinden birkaç fotoğraf atabilir misiniz?

Edit: Teşekkürler gerek kalmadı. :sweat_smile:

1 Beğeni

Kitap içerisinden kendi ayracının çıkması nasıl bir duygu Cotillion hocam? :smiley:

2 Beğeni

Evet ona ben de şaşırdım. Halbuki Oponn yazıldıysa diğerine de gayet rahatlıkla Cotillion yazılabilirdi. :slight_smile:

3 Beğeni

N11 75/30 koduyla aldıklarım geldi. Satıcı idefix ten aldım. Niteliksiz Adam 2 de olsaydı onu da alacaktım ama yokmuş. O da başka bir kodla alınır artık :face_with_hand_over_mouth::grinning_face_with_smiling_eyes:

19 Beğeni

75/30 kodu nedir? … …

Geçen haftasonuna özel kullanıcılara hediye ettiği bir kupondu.

1 Beğeni

Sonunda efsane serinin ilk ciltlerini alarak başladım bakalım.

21 Beğeni

Uzun zamandır Kronik kitaplarında indirim bekliyordum.
Alper üstadın Babil.com üzerindeki indirimi haber vermesiyle, ilk kez Babil.com üzerinden kitap satın aldım. Kitaplar tertemiz geldi.
Kronik kitapların bastığı kitapları çok beğeniyorum. İlerde okurum diye neredeyse yayınevinin tüm kitaplarını ara ara satın almış oldum.

Babil hediye olarak Arkakapak dergisinin 2017 de bastığı bir sayıyı hediye göndermiş. Dergi çok iyiymiş. 2018 de kapanmasına çok üzüldüm.

37 Beğeni

Benim de ilknokta siparişim geldi. Dayanamayıp etkinlik başlamadan Malazan’ı okumaya başlayacağım :blush:

44 Beğeni

Amazon.

30 Beğeni

Günday önermişti Malaparte’ı, çok merak ediyorum. Benim de listemde.

3 Beğeni

İş yerinin adresini verdiğim için dağıtıma çıkmadı bugün ben de gidip şubeden aldım. Broch İlknokta’nın hediyesi.

Malazan’ı bir de tek atayım.

53 Beğeni