Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Şimdi biraz hayat öyküsüne baktım Malaparte’nin.

Faşist partiden, müttefik irtibat subaylığına sonrasında Komünist partiye ve ölmeden kısa bir an önce Maozim’e doğru bir teorik ve pratik hayatı olmuş. İlginç bir hayat.

Ben de Kronik’ten çıkan Mussolini’nin damadı Kont Galeazzo - Savaş Günlükleri’ni okurken (gerçi kitaba ara verdim) görmüştüm ve öyle okumaya karar verdim.

2 Beğeni

34 Beğeni

Benim Ay Bahçeleri de geldi :sunglasses::sunglasses: Haşhaş Savaşı, Swamp Thing, Cadının Yüreği (neden aldım hiç bilmiyorum) ve Broch. İlknokta alışverişlerim.
Sandman setimin bir kısmı sahaf bir kısmı amazon, 11li set fiyatından uyguna geldi bayağı.

43 Beğeni

Amazon ile :drooling_face:

26 Beğeni

İkisini de Amazon’dan indirimle aldım. Balıklarla Konuşan Dedektif 12, Gizli Akşam Yemeği 6 TL. :upside_down_face:

24 Beğeni

Malina’yı eski basım almak istiyordum. Kitabevi gezerken karşıma çıktı.
Aşkın Psikolojisi 4 tane makaleden oluşuyor.

29 Beğeni

Uzay Gezgini Tuf, Shuggie Bain ve Beter Ol Mitat Karaman’ı kidega’dan, diğer kitapları ilknokta’dan aldım.

50 Beğeni

Harika kitaplar almışsınız, iyi okumalar dilerim. Benim aldıklarım hariç hepinizin Malazan’ı geldi az biraz kıskandım. :joy:

2 Beğeni

Amazon’dan güzel indirime girdiklerini görünce aldım. House of Suns’ı bayağıdır merak ediyorum ama kim bilir ne zaman okurum. Aldım, kitaplığımda dursun.

32 Beğeni

Beklenen an geldi :slightly_smiling_face: Paketleme konusunda ilknokta bana göre en iyisi. Sıfır hasarla elime ulaştı.

45 Beğeni

İlknokta siparişim.

44 Beğeni

Tıkla kazan ile 8 tlye gelmiş oldu

25 Beğeni

BKM & Gardrops alışverişi.

32 Beğeni

Neredeyse her siparişte Malazan var :smiley: :joy: ne beklemişiz arkadaş…:slight_smile:

1 Beğeni

Vodafone Yanımda 15 TL’lik kupon ile 6 TL’ye aldım. (Satıcı Kidega). %91 indirim ile almak çok iyi oldu.

23 Beğeni

Şöyle bişey ler gelmiş. :slightly_smiling_face:

48 Beğeni

Üst ikili Amazon, diğerleri BKM. BKM’nin 12 gün bekletip “baskısı yok” diye iptal ettiği Azrail Koşuyor’u Amazon daha uygun fiyata ve 24 saatten kısa sürede getirdi.

51 Beğeni

Evde bu kadar tatlı bir kedi varken kitap okumaya vakit kalıyor mu gerçekten? :smiley:
Keyifle okunsun, hepsi çok güzeller.

7 Beğeni

Hayırlı olsun kaça aldınız kitapları bende takip ediyordum aslında indirime girdiyse kaçırdım galiba

Çok teşekkürler, bu arkadaş ve daha da sevimli bir insan yavrusu varken evde, fırsat buldukça okumaya çalışıyoruz :slight_smile:

4 Beğeni