Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ilknokta alışverişim ulaştı. Satürn Evleri’ne başladım hemen.

35 Beğeni

Yazı stili hala garip geliyor ama Ay Bahçeleri’nin ciltsizi gayet iyi görünüyor ya. Sırt kısmı çok hoşuma gitti. Ciltliye tepkileri merak ediyorum, bakalım.

3 Beğeni

Karabibik Tıkla Kazan’dan , diğerleri amazon.

27 Beğeni

İkisi toplamda 190 liraya geldi.

2 Beğeni

Bir günde üç farklı sahaftan dört farklı kitap, şiir kitabı hediye+25 saat ciltli kitap bir yerden, diğer iki kitapta ayrı sahaflardan… Toplamda ödediğim ücret 37 YTL’ye…

17 Beğeni

Unutulmuş fantastiklerde bulunan Conan: Ejderhanın Saati kitabıyla bu Conan bir alakası var mı acaba ?

1 Beğeni

2 . Ciltte “Ejderhanın Saati” var.

2 Beğeni

30 Beğeni

Aynen onu da farkettim şimdi, ejderhanın saati roman, 2 cilt ise öykülerin toplamı bir seri değil anladığım kadarıyla ?

2 Beğeni

Ejderhanın Saati için tek Conan romanı deniyor. İthaki yayınladığı 2 ciltlik Conan ciltlerine Conan öyküleri dışında bu romanı da eklemiş.

3 Beğeni

Anladım teşekkürler bilgi için.

2 Beğeni

Kediniz çok tatlı ya, arada fotoğraflarını atın bakalım :slight_smile:

2 Beğeni

Tamam, rıhtımın evcil hayvanları başlığında vardı birkaç tane, arada atmaya çalışırım :slight_smile:

1 Beğeni

Başlıktan haberim yoktu, iyi oldu söylediğiniz hepsine baktım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Kaputt yıllardır listemde okunmak üzere bekliyor. Can Pazarı, Kaputt ile aynı izleği takip ediyor mu?

1 Beğeni

Evet, öyle de denilebilir. Kaputt 41-43 arası Ukrayna , Finlandiya cephe gerisini anlatıyor. Can Pazarı ise 43-44 arası İtalya’da savaşın sonuçlandığı, İtalya’nın taraf değiştirdiği dönemi anlatıyor.

3 Beğeni

Teşekkürler. Can Pazarı’nı da aldım listeme.

1 Beğeni

Germinal’i okumak çok istiyordum. % 48 indirimle 12 tl’ye almış oldum.

23 Beğeni

Amazon ağırlıklı, Kitapsepeti ve Hepsiburada siparişleri

41 Beğeni

En son hepsiburadadan kitap aldığımda kutuya koyuyorlardı. Tek kargo poşetine koyup yollamışlar. Kapağı kıvrılmış sağolsunlar.

Kitap kapakları böyle hasarlı olduğunda elime bile almak gelmiyor içimden. Bu sefer neyse diyerek okuyacağım artık.

22 Beğeni