Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

:flower_playing_cards:

51 Beğeni

Kitapsepeti kargom geldi.

43 Beğeni

İlknokta siparişim geldi. Malazan’ın hafif deforme olmuş olması dışında bir sorun yok :expressionless: Sipariş verdiğim gün, ciltli basılacağını gördüm. İptal edip onu almak istedim, fakat 130 tl fiyatı görünce vazgeçtim . Ciltliler ne kadar pahalılanmış. Shelby Mahurin’in ilk iki kitabını beğenmemiştim fakat sonunu merak ettiğim için 3. kitabını da aldım. İlk 2 kitap ciltli olduğu için mecburen ciltli aldım. Merak edenlere tavsiye etmem :slightly_smiling_face:

38 Beğeni

Bugün aldıklarım.

33 Beğeni

Silmarillion’u 30 TL’ye bulmanın hakılı gururu içindeyim :partying_face: Man Who Japed (Alay Eden Adam) 25 TL’ydi.

44 Beğeni

Silmarillion için özel olarak imrenildi :grinning: güzel bir alışveriş olmuş, keyifli okumalar.

1 Beğeni

46 Beğeni

Sahaftan aldığım kitaplar.

28 Beğeni

44 Beğeni

Benim de başım göğe erdi sonunda. Hadi ciltlisi de gelsin. :smile:

57 Beğeni

Rothfuss son kitabı bitirmeden almayacağım diyordum ama dayanamadım

41 Beğeni

Hocam Broch’un Psikolojik Otobiyografi’sini herkes satın alıyor da özel bi’ sebebi var mı? Ben doğrudan Vergilius’un Ölümü’nü okumayı düşünüyorum da.

2 Beğeni

ilknokta hediyesi o kitap. Sipariş veren herkese gönderdiler.

3 Beğeni

Hediye kitap. @alper yazmış zaten.

3 Beğeni

İthakiye bizzat soru yöneltebildiğim her fırsatta silmarillion siyah kapak ne zaman geliyor demem peki :smiley:

3 Beğeni

Tolkien’ler Amazon’dan. Diğerleri Kitapyurdu. Kronik’ten Mitoloji’ye bayıldım :))

39 Beğeni

25 Beğeni

Forumda okumuştum sanki Kitapsepeti için stoklu çalışıyor yazılmıştı. Ayın 21’inde verdiğim Bizans Döneminde Anadolu kitabı on gündür işleme alındı olarak bekliyor. İki kere mail attım durumunu sormak için, gelen cevap ;

Merhaba,

Sayın Müşterimiz, stoklu çalışan bir firma değiliz. Müşteri siparişi üzerine yayın evinden tedarik etmekteyiz. Baskısı olmama halinde yeniden basım bilgisi yayın evine aittir. Kitap sepete ekle durumunda ise seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş oluşturulduktan sonra tedarik süreçlerine göre yayın evi, dağıtımcı firmalar başta olmak üzere çeşitli yerlerden kitabın araştırılması yapılmaktadır. Baskısı olamama durumlarında ise müşteriye bilgisi verilmektedir.

İyi günler dileriz.

Çok çok avantajlı olmadıktan sonra tekrar sipariş vereceğim bir site değil.

2 Beğeni

Keyifli okumalar, kitap sert kapaklı mı acaba? :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İdefix alışverişi.

26 Beğeni