Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Teşekkür ederim. İlgi çekici görünüyor ama tabi fazla detaylı değil. Keyifli okumalar dilerim. :slight_smile:

1 Beğeni

Bir ilknokta ithaki indirimini daha sıkı inceleme - eleme (!) yaparak 21 kitapla tamamladım.

16 Beğeni

Konut kredisi onaylandı herhalde Hocam :smile:

6 Beğeni

Aslında bu kitapları almayarak en az iki hafta her öğlen kaşarlı pide yiyebilirdim. :slight_smile:

2 Beğeni

Bkm siparişim… Tamamı tertemiz tek çizik yok çok memnun kaldım. Son aylarda aldığım en temiz çizgi romanlar Bkm den geldi.

23 nisanda sipariş vermiştim 23 nisan tatili bayram tatili derken tedarik epey uzun sürdü. 4 cildi temin edemediler. Bekledim fakat buna değdi çünkü hem fiyatları diğer sitelerden oldukça düşüktü (sırf fasiküllerde dahi fasikül başı 5,6 tl kar ettim), hem hepsini aynı sitede bulmak imkansıza yakın hem de tertemiz geldiler.

14 Beğeni

Amazon siparişim günler sonunda elime ulaştı :)))) 1Q84 baya hasarlı geldi bir daha amazon kullanmamaya karar verdim pahalı kitaplarda :))))))))) AGT’den ise nefret ediyorum bana az çektirmedi.

21 Beğeni

Marmara Dükkan alışverişim. Kondisyonları çok iyi biri hariç. Tapınak burda övüldüğü için aldım geri kalanlar zaten listemdeydi. Hep aklımdaydı Lone Wolf and Cub’a başlıyorum sonunda.

21 Beğeni

Siren Yayınlarının kendi sitesi. Bez çanta hediye göndermişler. Sağolsunlar

AMZN

İlknokta

Karışık

33 Beğeni

27 Beğeni

Jbc alışverişim; nicedir aklımdaydı @Who_Sametto nun rafta görünce dayanamadım. Daha Kara Ayna da gelecek :grin:
Bu arada @JBC yayınları, elinize sağlık harika bir baskı olmuş :+1:

İdefix ten aldıklarım, Komünün Lanetlleri de güzel bir çalışma, bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum. Para sorunu olmayan ciltlisini alsın mutlaka.

Albatros Süvarisi merak ettiklerimdendi, içinde cd olan bir roman. Çok güzel bir düşünce Budapeşte Senfoni Orkestrası ile çalışmış, yazarı Soner Canözer

24 Beğeni

Çok güzel kitaplar, güle güle okuyun.Özellikle Komün ve Öldüren Şaka içerik ve baskı kalitesi olarak muhteşem.Komün şömizli olsaymış bildiğin mükemmel baskı olacakmış, kıl payı kaçırmış. :drooling_face:

1 Beğeni

Kitapmatik.

Gaiba 35 - 36 gün olmuştu siparişi vereli. :slight_smile:

40 Beğeni

Can’ın güzel işleri.

36 Beğeni

Amazon mu? Benim de 50 civarı lacivert var, ayın 2’sinden bu yana bekliyor.

Evet hepsi Amazon. Siparişi dün vermiştim. Niye o kadar beklemiş seninkiler çok ilginç.

3 TL’den aldım diye ses etmiyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Kitapmatik üzerine bu zaten çok üzmez. :slight_smile:

1 Beğeni

Kitapmatik’i bildiğimizden üzmüyor zaten.:slight_smile: amazon ise beni de şaşırttı.

Lacivertler sonrası aldıklarım hep geldi. Laciverleri 3-4 gün önce sorduğum da paketlenmiş lojistik merkezinde dediler ama nedense kargoya verilmedi.

1 Beğeni

Amazonla ilgili ilk kez böyle bir durum duydum. Nazar değmesin diyelim yine de. Ben yine bir kargoist faciasıyla başbaşayım. Paketler 3 gündür burada şubede yatıyor ve dağıtıma çıkmıyor.

1 Beğeni

34 Beğeni