Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ve yine bir kule dikildi. :slight_smile: Kitapyurdu ve ilknokta. Ateş ve kanı da alacaktım ama piyasada yok. Buz ve ateşin dünyası da ben aldıktan sonra bitti. Yayınevleri dizinin etkisiyle tam satacakları dönemde niye piyasada bulundurmazlar anlamadım. Ayrıca Kitapyurdu normalde kartona satarken nedense bu sefer kargo poşetine koyup göndermiş .

35 Beğeni

Bir süre yeni kitaplar almaya ara vermem gerek dedikçe yenilerini alırken buluyorum kendimi… :blush:

27 Beğeni

30 Beğeni

31 Beğeni

ilknokta part 2 :

Tarık Dursun K. kapakları çok güzel olmuş.

31 Beğeni

Sizin önerinizle Kurşun Ata Ata Biter’i ben de sipariş verdim ama İlknokta siparişim henüz gelmedi.
Bir de Kitapyurdu’nda 9-10 sayfa kadar okudum, yazarın yazım tarzını Yaşar Kemal’e benzettim. Bu da hoşuma gitti. Kitap gelsin bi’ okuyayım, seversem diğer kitaplarını da sipariş vereceğim.

4 Beğeni

İlknokta %50

32 Beğeni

@Buyifix den aldığım kitaplar geldi, teşekkür ederim kendisine. Uzun zamandır başlamayı planlayıp bir türlü kütüphaneme katamamıştım Diskdünya serisini, Buyifix’in kitapları vesile oldu.

38 Beğeni

Öksüz Fırın çok ilginç bir kurgu. Beklentimin üstünde çıktı. Çok beğendim. Devamını bekliyorum bir an önce. Sizin de beğeneceğinizi umuyorum.

2 Beğeni

Biricik kitabını uzun zamandır almak istiyordum. Sessiz tatlı bir kitaptı, hemen yedim :relaxed: Diğer iki kitabı da kaynak olarak kullanacağım.

22 Beğeni

Ayaküstü biraz başladım gelince, eve geçip okumak istedim direkt. Dediğiniz gibi ilginç ve merak uyandıran bir başlangıcı var. Şimdi siz söyleyince daha merak ettim sonrasını. :slight_smile:

2 Beğeni

İlknokta part 1

Aslında diğer siparişi de bekleyecektim paylaşmak için ama o pazartesiyi bulacak gibi görünüyor.

32 Beğeni

İlk cildini yıllar önce almıştım. Kalın kapaklı ve çok güzel bir baskıydı. İkinci cildi karton kapaklı hazırlanmış. Ciltlisini bulamadım yok sanırım :confused:
Neyse Umut Sarıkaya candır çok severim❤️

12 Beğeni

Amazon sonunda kitaplarımın bir kısmını yollamaya karar verdi :grimacing:

25 Beğeni

Bu aralar Türkiye’den gelen gidenimiz çok :slightly_smiling_face:

32 Beğeni

Amazon.

Uzun zamandır almak istediğim ama hep araya başka kitap satın almaları girdiği için ertelediğim 50- 60-70’li yılları satın aldım.

39 Beğeni

Yıllar önce aldığınız ilk cildin baskısı muhtemelen Mürekkep Basın Yayın tarafından basılmıştır ikinci cildi hardcover olarak ve Benim de Söyleceklerim Var ile beraber bastılar hatta bildigim kadarıyla BSV eserlerini de hardcover bastılar ama sonra ki baskılarda karton kapak kullanıldı sonra Doğan’a geçti en son elinizdeki baskısıyla tüm eserleriyle Komik Şeyler bastı. NABER dergi zamanında haberini verdiği Dünya Klasikleri eseri bu ay basıldı haberiniz olsun. Hala karton kapak ve hardcover seçenekleri mevcut. Yeni bir eser değil Naber dergisinde çıkmış işleri. Umut Sarıkaya Naber 7. sayısında şunları yazmış :
“2017 için söz veremeyiz ama 2022 yılı tam anlamıyla naber yılı olacak sevgili okurlar. karşınıza o kadar sık çıkacağız ki artık bizi görmekten sıkılır hâle geleceksiniz.”

1 Beğeni

Alper hocam bu serinin içeriğini paylaşabilir misiniz? Bir başlık vardı eğer oraya atarsanız Sabahattin Ali Delta baskısının elestirel baskıymış, notlar var herhalde mumkunse onu da paylasabilir misiniz?

Sabahattin Ali Delta baskısı kutuların içinde onu şimdi çıkarmak çok zor olur. O nedenle maalesef o kitabı paylaşamıyorum.

Eleştirel baskı ile yayıncılar şunu kastediyor. Bir kitabın ilk tefrika ve baskısından bu yana olan yayınları inceleyip değişen kelime -cümle vs tespit ediyorlar ve bu tenkitli baskıda onu belirtiyorlar.

50-60-70’li yıllar kitaplarını birazdan ilgili başlıkta paylaşırım.

2 Beğeni

Amazon ve Hepsiburada
Aslında bu aralar kitap almamamız gerekiyor, ama indirim gördükçe ufak alışverişler yapıyoruz. @SMTZHR :relaxed:

35 Beğeni