Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Sözde çarşıya gezmeye çıktım. Sonuç Karşıyaka iş kültürden aldıklarım.

20 Beğeni

31 Beğeni

Mısır Mitolojisi’ni merak ediyordu. Rica etsem 1 sayfasının görselini atabilir misiniz ? Anlatım dilini merak ediyordum.

Bende Shakespeare’e yeni yeni giriş yaptım. Yazardan aldığım haz muazzam olunca, yavaş yavaş, tadını çıkara çıkara okuyarak, külliyatını bitirmeyi istiyorum.

1 Beğeni

Fiyat çok yüksek ama birkaç yıl sonra 10 bin tl gibi bir fiyata satarlar bunu. Maaş zamanını bekleyeceğiz artık. :grinning:

10 Beğeni

İki ay önce Kitapsepeti’nden 320 Tl’ye almıştım. Vay be.

2 Beğeni

Kadıköydeki çizgi roman festivaline gittim ve biraz son güne kalmamla stokların bitmesi tezgahlardaki ve fiyatların çoğu zaman İnternetten daha pahalı olmasıyla bunları alabildim sadece.Şu Paper Girls ün etiket fiyatı 140 Tl ve 100 e alabildim daha doğrusu birisine kilitledim :see_no_evil: Yoksa alamazdım yani.Zom 100 ikisi 60 TL,Komikşeylerin mangaları 70 ve Mis dergisi 60 tuttu üstüne 3 imza aldım içinde çalışmaları olan karikatüristlerden.

16 Beğeni

Genelde tek kitap satın alınca paylaşmıyorum ama bence bir rehber kitap olması nedeniyle Fethi Naci’nin “Yüz Yılın 100 Türk Romanı” kitabını paylaşmak istedim

Bundan sonrasında ise Berna Moran’ları alıp okuma düşüncem var.

Amazon.

22 Beğeni

İlknokta siparişim .

24 Beğeni

Amazon…

19 Beğeni

ilknokta son %50 indirimi ile.
Şuan sepette Cennetin Çeşmeleri ve Satürn Evleri 7 bekliyor bir sonraki indirim zamanını :confused:

31 Beğeni

Rica etsem Şaşkın Robot Norby’den birkaç sayfa paylaşabilir misiniz ilgili başlıkta?

1 Beğeni

Uzun süre beklediğim amazon kargom.

29 Beğeni

29 Beğeni

Amazon.

22 Beğeni

Amazon’dan ciltli seçeneğiyle aldığım kitaplar ciltsiz geldi. Müşteri hizmetleri ile konuşunca kitapları tekrar göndereceklerini ve elimdeki kitapları da iade etmeme gerek olmadığını söylediler. Neyse ikinci siparişteki kitaplar da ciltsiz geldi. :laughing: Müşteri hizmetlerine durumu anlatıp bütün kitapları iade etmek istediğimi söylediğimde “göndermenize gerek yok, size para iadesini yapalım.” dediler. Ben de bir takımı arkadaşıma hediye ettim.

38 Beğeni

Gönül almayı biliyorlar. Bizim ülke için fazla :grinning:

8 Beğeni

Bende görüşmüştüm ciltsiz gelince tekrar göndersek bile yine ciltsiz gelir dediler kitapları iade almayıp para iadesi yaptılar.

3 Beğeni

Ben: Elimdekiler bitene kadar asssssla yeni kitap almak yok.

Yine ben: :drooling_face:

26 Beğeni

29 Beğeni