Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

İlknokta siparişim sonunda geldi. Kitaplar Silmarillion dışında hasarsız. Silmarillion’da biraz problem var ama değişime gönderir miyim, emin değilim. Kurşun Ata Ata Biter’i merak ediyorum. Sanırım hemen okumaya başlayacağım. Sonra da Berk Yaltırık okurum muhtemelen.

33 Beğeni

İstanbul-Afyon-Ankara-Kocaeli-Sakarya rotasını izleyen kargom nihayet elime ulaştı. Çizgi roman doğal olarak biraz hasar almış bu beklenmedik yolculuk sırasında.

33 Beğeni

Hp den o kampanya bu kampanya derken Disney mangalarını aldım istediğim.Diğerini de Gerekli nin Kadıköy şubesinden aldım.

16 Beğeni

Amazon’daki indirimler bu açıdan işe yarıyor. Onun harici soylediginiz gibi cok para :frowning:

1 Beğeni

Sizin sayenizde az önce Stiç ve Samuray’ın ilk 3 kitabını sipariş verdim ben de. Lilo ve Stiç çok sevdiğim bir filmdi. Görünce dayanamadım :slight_smile:

Bu arada hayatımda ilk kez manga okuyacağım. Umarım güzel bir başlangıç olur benim için.

2 Beğeni

Bende bu kitapları indirime ek 50tl hediye cüzdan koduyla aldım, ama ocağın başında bu fiyatlar neredeyse yarısı kadardı zaten. Çok sinir bozucu bir şey, ülkede refah kalmazsa huzur da kalmıyor.

2 Beğeni

Hepsi Amazon’dan

18 Beğeni

34 Beğeni

İBB son zamanlarda gerçekten çok iyi kitaplar yayınlıyor. Hem içerik hem baskı kalitesi olarak beğeniyorum. Fiyatlar biraz yüksek ama kırmızıkedi sitesinde güzel bir indirim ve de taksit imkanı olunca kaçırmak istemedim. Prospero seti de indirimdeydi onu da ekledim.

36 Beğeni

Tarih hep en sevdiğim ve en başarılı olduğum ders olmuştu. Sene başında ders kitabı ilk geldiğinde 2 - 3 defa kitabı baştan sona okur bir daha elime bile almazdım.
Tarih kitaplarını da okumayı hep çok severdim. Hele ki Reşat Ekrem Koçu’nun yazdığı gibi bir dille yazıldıysa okumaya doyamazdım.

25 Beğeni

09.09.2022’de BKM’den verdiğim siparişler bugün geldi. Bir kaç gün önce mesaj göndermiştim. O mesajdan sonra işler hızlandı !!. Üç haftadır bir kitabı temin edemediler. Neymiş baskısı yokmuş. Baskısı yoksa mesaj yazıp bilgi vermek çok mu zor? (Önceki aylardan birinde ilknokta’dan verdiğim siparişte temin edilemeyen bir kitap vardı. Telefonla arayıp bilgi vermişlerdi.)
Oysa kitap (5 saniyede Venüs’e) 1 Eylülde çıktı. BKM’yi kara listeye aldım.

Gelen kitaplar:
John Carter IV: Thuvia, Mars Kızı
John Carter V: Mars Satrancı
Zaman Gezginleri 3-Paktika

5 Beğeni

Bunlarda boyut farkı olduğunu bilmiyordum. Sırt yazısındaki renk de farklı. Sonra baktım Alfa, dedim onların standarda göre yine iyi.

28 Beğeni

Bu boyut farkı epey abartılı olmuş.

3 Beğeni

Kitapyurdu’nun Karbon mini kitaplarından.

Hüseyin Rahmi- Mehmet Rauf ve geçen hafta 7-8 öyküsünü okuyup çok beğendiğim, iyi çeviri kötü çeviri mi diye bakmadan Türkçe ne varsa almaya çalıştığım Guy De Maupassant.

22 Beğeni

30 Beğeni

Amazon.

32 Beğeni

Bendekiler aynı boyutta. Yeni baskıda küçültmüşler demek ki…

1 Beğeni

Evde diğer ikisi var. Onlar aynı boyda. Akşam üst üste koyup karşılaştırırım. Her halükarda tanesi ya güdük ya da uzun kalacak gibi görünüyor.

Aslında Alfa’ya yakışan hepsinin ayrı boy olmasıydı. Nasıl olduysa bir tanesini farklı boy yapabilmişler.

2 Beğeni

Cemile’nin Kutulu özel baskısı mı o? Kitabın fiziksel durumundan memnun kaldınız mı?
“Selvi boylum al yazmalım” ie ilgili kötü yorumlar okuduğumdan şüpheli yaklaşıyorum.
İyi ise ikisini de geç olmadan almak istiyorum çünkü

1 Beğeni

Merhaba, çeviri kitaplardan birkaç tanesini okuduktan sonra çevirisi hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

2 Beğeni