Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Amazon siparişim.
Seriyi okuyup beğenen var mı?
Antalyadan arkadaşım gelirken getirdi. Kargo hakkımı doğru kullandığımı umuyorum… :slightly_smiling_face:

23 Beğeni

Hocam kitaplığınızın fotoğraflarını paylaşmıyorsunuz uzun zamandır. Merak ediyoruz güncel durumunu :slight_smile:

2 Beğeni

Valla 1 Haziran’dan beri işim dolayısıyla evde değilim. O yüzden birçok şey aksadı. Geçer bu günler. :slight_smile: Paylaşımlara yeniden başlarız.

2 Beğeni

22 Beğeni

Valla kafam grip ile beraber o kadar gitmiş ki kitabın adını “Karın Böyle” zannettim bir dk boyunca :see_no_evil::rofl:

5 Beğeni

Ötüken klasikler.

Önceden İş Kültür’e bakıp Ötüken klasikleri için pahalı diyordum artık demiyorum.

28 Beğeni

Uzun süredir aldığım kitapları paylaşamamıştım.

26 Beğeni

20 Beğeni

İdefix.

33 Beğeni

19 Beğeni

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

12 Beğeni

Son Kitapyurdu alışverişim.
Lem kitaplarını ilk defa aldım ve şömiz tasarımı çok hoşuma gitti.
Pruva Neta çerezlik olarak okunabilecek insanı yormayan bir serinin son kitabı.
Kayıp Metal ise hızıyla bu sefer aklımızı alan Akılçelen’nin numunelik bir hızlı baskısı ki bu kadar hızlı gelmesi beni ayrıca sevindirdi.

29 Beğeni

Kitap sırtındaki marka ismi iki kitapta yatay iken birinde dikey. Alfa yine dayanamamış.

4 Beğeni

Evet hocam bu konu bir süredir forumda konuşuluyordu onun için elime alır almaz ilk baktığım kitapların sırtları olmuştu. :man_facepalming:t2:

3 Beğeni

Marka isminin yazılı olmadığı kitap bile var :slight_smile:

3 Beğeni

29 Beğeni

21 Beğeni

2022’nin son kitap alışverişi.

24 Beğeni

İdefix. Dün sabaha karşı sipariş vermiştim. Aynı gün kargoya verdiler.

Peride Celal kitaplarını ararken H2O yayınevini ve bastıkları kitapları gördüm. İlhan Tarus kitaplarının beş tanesini basmışlar.

Ben İlhan Tarus ile çok genç yaşlarda galiba Samanpazarı kitabıyla tanışmıştım. Kim yazmıştı hatırlamıyorum “çok okunmuş, çok tartışılmış ve unutulmaya terk edilmiş yazar” demişti İlhan Tarus için. Yeniden hatırlanması güzel, sevindirici oldu.

Diğer iki ktabını da Amazon’dan aldım bugün - yarın gelir.

Bu arada yayınevi - matbaaa bir hata yapmış. Kurtuluş Savaşı Üçlemesi serisinin ikinci kitabının sırt kısmına birinci kitabın ismini yazmışlar.

Peride Celal kitaplarına bakarken İlhan Tarus dışında H2O yayınlarının İrfan Yalçın, Mehmet Kemal kitapları da bastığını gördüm.

Su gibi aziz ol H2O yayınları. :slight_smile:

27 Beğeni

Amazon (US), Anason İşleri ve Kitapyurdu…

Herkese keyifli okumalar :slight_smile:

25 Beğeni