Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Amazon. Akşam teslim etmişler .

Pulsuz Tavla anı - roman. 50- 60’lı yıllar ve Ankara.

İşsiz kalan bir gazeteci adı “kalem” olan bir meyhane açar. Müşterileri çoğunlukla dönemin gazetecileri, yazarları, aydınları, sanatçılar, ressamllar… olur.

Ben galiba lise yıllarında tıpkı 40’lı- 50’li çoğu yazar gibi Mehmet Kemal’i de babamın kitaplığından okumuştum. Can yayınları baskısı olması lazım. O kadar sene sonra haliyle pek bir şey hatırlamıyorum. :slight_smile:

İki - üç gündür H2O yayınları yeni favori yayınevim oldu. :slight_smile:

20 Beğeni

Ruhlar Labirenti de maşallah Malazan ile yarışır kalınlık olarak öfff öfff.

2 Beğeni

Alper Bey, gerçekten H2O Kitap o kadar hayır duası alıyor ki. Harika bir iş yapıyorlar. Onlar olmasa bu isimler unutulup gidecek. İrfan Yalçın bastıkları için hem minnettarım onlara.

Şuradaki bağlantıdan yayınevi sahiplerinin bir görüşmesini dinleyebilirsiniz:
Açık Radyo:

4 Beğeni

Kitapyurdu.

İki ciltlik öykü kitabını hazırlayan Nursel Duruel. Aslında bu kitaplarda olan öyküleri (kimler yok ki . :slight_smile: ) seçerken özellikle genç yetişkinler için bir öykü seçkisi olarak hazırlamışlar ama "bene ne " :slight_smile:

Kapra bir Osman Cemal Kaygılı kitabı daha yayınladı.

16 Beğeni

Forum’da Kitapyurdu’nda indirimli olarak paylaşmışlardı oradan aldım. Yanında Üç Joker’i de almıştım ama onu iptal ettiler. Paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

9 Beğeni

Kitapyurdu siparişim. İndirim varken Runik bilgi serisinden eksiklerimi tamamlamak istedim. Kitaplar hasarsız geldi.

23 Beğeni

Hepsiburada sepette %50 indirimle aldıklarım. Hepsi sadece 200₺ tuttu :star_struck:

23 Beğeni

İyi haftasonları dilerim. :blush:

19 Beğeni

Druunalar Polonya’dan, diğer kitaplar idefix’ten.

24 Beğeni

Kitapyurdu siparişim. 2022’nin sondan bir önceki siparişi.

19 Beğeni

Son siparişte hangi kitaplar olacak acaba?

2 Beğeni

Aslında bu son olacaktı ama Kitapyurdu “Seçili eserler arasından 5 kitap toplam 35 lira” kampanyası yapınca kaçırmak istemedim. :smiling_face_with_tear:

10 yaşında kaçırılıp 8 yıl boyunca esir tutulan Natascha Kampusch’un hayatını anlattığı 3096 Gün.

Doruk Kirezci’den Guguk. Televizyon programlarına katılarak geçimini sağlayan işsiz bir adamın bir anda ünlü olmasını anlatan bir roman(mış).

Çetele - Yusuf Tosun’un günlüğü. Yazarı tanımıyorum ama genç yazarlara yol gösteren bir kitap olarak önermişler.

Nadir Kuş - Yaşar Sırrı Pinhan. Farklı bir kurgusu varmış.

Okuma Serüveni - Ümit Aktaş.

Önceden araştırdığım kitaplar değildi. Biraz piyangodan çıkar gibi oldu. Türk yazar ağırlıklı aldım, umarım güzeldirler. :smile:

4 Beğeni

İdefix.

13 Beğeni

Düşündürmedi değil. :thinking:

2 Beğeni

18 Beğeni

Hepsiburada %50 İndirimden kapabildiklerim :slight_smile: 63 TL’ye geldi hepsi.

14 Beğeni

Hepsiburada

27 Beğeni

25 Beğeni

Yordam’ın sitesinden indirim kampanyasıyla aldıklarım.

20 Beğeni

Akılçelen alışverişim. İthakiden de bir şeyler almıştım fakat o henüz gelmemiş. Bu aralar gelmezse artık yılbaşından sonra gelir. :slight_smile:

18 Beğeni