Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Berserk okuyan görümce istemsizce seviniyorum, gerçekten her geçen arcda daha müthiş hale geliyor, benim için başyapıt niteliğinde bir eser…Tek sıkıntısı Kentaro usta çok yavaş çıkıyor yahu çok çok çok yavaş…:sweat_smile:
Şu kaliteye hayran kalmamak mümkün mü?!

Elbet birgün! :grin:

5 Beğeni

Bence Griffith için en iyi son Casca’nın unuttuğu gibi her şeyi unutması olurdu. Herkesi feda ettiği rüyasının tamamen boşa gidişini görüp de aklını kaybetmesi… Miura’yı da anlayabiliyorum, evren dallanıp budaklanıyor yazmak gittikçe zorlaşıyordur muhtemelen. Aynı Fantastik Kurgu yazarlarında sıklıkla yaşanıyor bu durum nedense. Neyse ki Miura yavaş da olsa yeni sayılar çıkartıyor…

2 Beğeni

Bence Miura bu işi Martin ve Rothfuss gibi paraya vurdu. Diğer serileri ne beğenildi, ne de tuttu, o da seriyi bitirmek yerine ölene kadar ekmeğini yeme peşinde. Cidden manga tarihine damga vurmuş bir yapım. Okuduğum çoğu epik fantastik kurguları da alaşağı eden bir manga. Nedense gönlümü hep yarım kalmış serilere kaptırıyorum…

3 Beğeni

Neyse ki kalite hiç bozulmadan devam ediyor seri. Kalite bozulmadığı sürece ne kadar uzun süreceğini pek de umursamıyorum açıkçası. :smiley:

2 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum, bana kalsa keşke her ay ya da her hafta chapter çıkarıp 40-50 yıl devam etse. :joy:

2 Beğeni

Gigantomachi diye bir manga vardı keşke devam etse diyorum ben oldukça beğenmiştim.Japan’ı yarılamış devam etmemiştim aslında istese iyi şeyler çıkabilir.

1 Beğeni

Kalite bozulmadı fakat ben 4 günde okuyup, üstüne bi 4 gün daha re-read attığım şevki kaybettim. Büyük konuşmuş olayım, çünkü umarım yanılırım ama Guts’ın kellesi uçsa içimdeki heyecan kıpırtısı muhtemelen milimlik oynar. Martin ve Rohtfuss yeni kitapları getirdiğinde de aynı heyecanla okuyamayacağımı biliyorum.

1 Beğeni

Bu seriyi ben de beğenmiştim ama Berserk bitene kadar bu adamın tüm mangaları başyapıtının altında maalesef ezilmeye mahkum.

2 Beğeni

Biz de evde 13 gezegenden ucuz manga kovalayalım.Neyse,hayırlı olsun dostum.

2 Beğeni

Normalde ayın başında bir sipariş vermiştim ama listemdeki pahalı olan kitapları alamamıştım. O siparişte alamadığım kitapları uygun indirim olursa alacağımı yazmıştım ve Kitapyurdu’nun %50 indirimi ile o kitapları alayım dedim. İndirim gece yarısı biteceği ve kartımda yeterli para olmadığı için 5 TL farkla kapıda ödeme seçenekli bir sipariş oluşturdum. Bu halde bile diğer sitelerden çok uyguna geldi. Aldığım kitaplar;

1. Körelten Hançer (Brent Weeks)
  2. Dünya Savaşı Z (Max Brooks)

Not: İlk defa Kitapyurdu sitesini kullandım. Umarım Babil ve İdefix siparişlerim gibi sorunsuz gelir.

3 Beğeni

Berserk deluxe edition lar toplam kaç cilt oldu ya da olacak acaba? Serinin tam bana göre olduğunu düşünüyorum ve deluxe edition larını toplamak istiyorum umarım 20 cilt falan değildir :grin:

2 Beğeni

Trendyol Pegasus mağazasında hem %50’ye yakın indirim hem de 4 al 3 öde kampanyası ile ortalama 26 liraya geldi her biri…

23 Beğeni

Teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun. :slight_smile:

@Jaehaerys Şuan yayınlanmış 40 volume var.Deluxe baskıların sayısı 7, her deluxe baskıda 3 volume var.
Şuan çıkan 7. deluxe kitap -19-20-21. manga volumlerini içeriyor- 8. deluxe baskı ise ağustos ayında çıkıyor -22/23/24 manga volumlerini içeriyor-
Şuan 13 volume gözüküyor bu volume 37/38/39 manga volumlerini içeriyor.40 var ama 14. deluxe baskının çıkması için 41-42. manga volumlerinin çıkması lazım.Artık nereye kadar devam ederse. :grinning_face_with_smiling_eyes:
Biraz karışık anlattım ama umarım anlatabilmişimdir. :sweat_smile:

6 Beğeni

Yok çok iyi anlattınız, teşekkürler.

2 Beğeni

Zaten çevirisi olan kitapları 4-5 sene basmayıp, sürekli dava dava diye oyalayıp, sonra basmaya karar verince tek bir tanesini basmayı seçmek güzel kararmış. Okuyucu, müşteri ile dalga geçiyorlar resmen.

1 Beğeni

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu. :slight_smile:

2 Beğeni

Bugün Amazon, Hepsiburada ve 00:00’ı geçmesine rağmen Kitapyurdu ithaki indirimlerinden alışveriş yaptım :see_no_evil: nasıl oldu bir anda ben de şaşkınım ama neyse gelsin bakalım :slight_smile:

2 Beğeni

Aynısını ben de yaptım :sweat_smile: pişman değilim aklım hâlâ alamadıklarımda…

3 Beğeni

Sanırım yarın ben de bir şeyler paylaşacağım. Batağa düşürdünüz beni…

7 Beğeni

Alttaki 3 tanesi yeni, üsttekiler önceki siparişten. 1984 ve Hayvan Çiftliği ise evde. Yarın bir gün baskıları bitince 10x fiyata satarım diye yatırım amaçlı topluyorum.

35 Beğeni